Skocz do zawartości

Miui v8- rozmowa ogólna


Grzonaa00

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie macie racje, że trzeba będzie więcej czekać najprawdopodobniej, mam na myśli serie Redmi (wątpię żeby zrezygnowali z supprotu dla całej serii), w każdym razie screeny https://www.ibuygou.com/xiaomi-mi-max-live-broadcast/ są jak dla mnie pozytywnym zaskoczeniem, miejmy nadzieje że szybko dostaniemy aktualizacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko każde Redmi dostanie MIUI 8. Już się tak nie gorączkujcie. Po prostu alfa i pierwsze test będą dla Mi. Ale zgodnie z tym:

Cytat

MIUI 8 Developer Edition Supported models include: millet 2 / 2S / 3/4 / 4C / 4S / 5 / Max, red rice, red rice and millet Note Note series. Basically 1 except millet and rice 2A, covering the full range of models.

Wszystko poza mi1 i tym 2a dostanie update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, gregsoir napisał:

@Pawel978, pożyjemy zobaczymy :)

np. mój redmi note 3 snapdragon myślę że ma spory potencjał, odrobinę można jeszcze go "upłynnić" chociaż teraz jest ok, poza tym bateria 4000 mah ma większy potencjał niż 7h SOT, niektóre aktualizacje pozwalały na 8,5h więc można chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie było wspomniane o tym przy MIUI 8. Może przy MiMax bo właśnie to teraz leci.

Znaczy się było coś podobnego i to raczej recent tasks a nie multi-window więc może w ogóle tego nie będzie i źle zrozumieliśmy pierwsze zrzuty.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pietr napisał:

@Pawel978 ta, może jeszcze do każdego indywidualnie przyjeżdżać u mu puszczać aktualizację do MIUI8? ;)

Przecież żartuję, gość robi kawał dobrej roboty więc dla mnie może 2 tygodnie później wydać, każdy ma życie jakieś przecież.

Edytowane przez Pawel978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten MiMax interesujący, cena też przystępna, bo jakieś ~250$ :P

Cytat

Mi Max specs
- 6.44" large immersive display
- 4850mAh all-day battery
- Qualcomm Snapdragon 650/652
- 4GB RAM +128GB Flash + 128GB MicroSD
- 16MP PDAF and 5MP cameras
- 7.5mm ultra-thin metal body, weighs 203g
- Fingerprint recognition
- 4G Dual SIM

Przyjemnie :D.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Nezumi napisał:

Ten MiMax interesujący, cena też przystępna, bo jakieś ~250$ :P

Przyjemnie :D.

1999 RMB to na dziś 306 USD, czyli jakieś 1200 zł. Także tanio w przypadku Xiaomi już było. Poza tym to cena na Chiny, więc zawsze coś tam jeszcze trzeba doliczyć w regularnej sprzedaży.

Edytowane przez przemekamag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym uściślić bo wiele osób tutaj co chwilę co innego pisze.

Czyli szansa na MIUI 8 na Note 2 jest? Bo wg screenów jest "and all Redmi series"? Pierwszy (przynajmniej publicznie) dev zaplanowany jest na 17 czerwca, więc jakoś od tej daty można zacząć mieć nadzieje na pojawienie się go dla Note 2 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, schreder napisał:

Jakby ktoś nie widział to tu http://en.miui.com/thread-278760-1-1.html są skrinszoty z angielskimi napisami. I więcej jest niż na ibuygou zdjęć. Np. ja nie widziałem fotki z systemem "odcięcia" aplikacji wybudzających.

tu jest krótki filmik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym uściślić bo wiele osób tutaj co chwilę co innego pisze.

Czyli szansa na MIUI 8 na Note 2 jest? Bo wg screenów jest "and all Redmi series"? Pierwszy (przynajmniej publicznie) dev zaplanowany jest na 17 czerwca, więc jakoś od tej daty można zacząć mieć nadzieje na pojawienie się go dla Note 2 ? 

Acid mówił, że 8 będzie dla wszystkich Redmi i Note. Bez stresu.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

1999 RMB to na dziś 306 USD, czyli jakieś 1200 zł. Także tanio w przypadku Xiaomi już było. Poza tym to cena na Chiny, więc zawsze coś tam jeszcze trzeba doliczyć w regularnej sprzedaży.

Serio? Jak dla mnie za telefon z takim ekranem i parametrami to śmiesznie tanio. Poza tym jest jeszcze tańsza wersja.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, gregsoir napisał:

jakoś nie wyobrażam sobie używać prawie 6,5 calowego urządzenia jako telefonu :D 

Podobnie nie wyobrażałem sobie przejścia z 4" na 5,5" ;) A znam osoby, które szukają tej wielkości telefonu lub nawet większego :P Kwestia gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...