Skocz do zawartości

Miui v8- rozmowa ogólna


Grzonaa00

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, mrosi napisał:

Jakoś nie mam przekonania do tego MIUI 8...

5-tka, 6-tka czy 7-ka jakoś z siebie wynikały. 8-ka to coś nowego, i najgorsze jest to, że podobne do Samsunga... :(

Mam nadzieję, że motywy ewentualnie będą miały możliwość zmiany tego, co się dotychczas pojawiało w teaserach.

Miałem odpisać mu, ale pomyliłem wątki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Redmi2 napisał:

Moze kwestia gustu, mi5 ladny ale dla mnie nie ma tego "cos" od "xiaomi"

Miui 8 po screenah jednak mi sie podoba, zobaczymy jak bedzie pelna przemiana, moze zmienie zdanie.

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

Przyznam, że same animacje, czy konstrukcja elementów na teaserach - choćby ekran połączenia przychodzącego - są fajne i ciekawe. Jak napisałem wcześniej, oby tylko można zmienić ich kolorystykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie ciężko o coś "nowego"/"świeżego" od strony wyglądu telefonu... Wszystko się teraz robi na 1 "kopyto", albo wygląda jak Szajsung, albo jak Srajfon. Co do Mi5... gdyby wywalić ten paskudny przycisk na przodzie i zastąpić go czymś o innym wyglądzie (nawet głupi kwadrat!) to by już jak Galaxy nie wyglądał :D. Co do MIUI8... Mi to nie tyle za samsungiem, co za Androidem mocno daje, mamy coraz więcej androida w miui, a coraz mniej iOS, a szkoda, kiedyś to było idealne połączenie obu tych systemów od strony wizualnej :P.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, imbus napisał:

Może mi ktoś objaśnić o co chodzi z teaserem na którym jest pokazany ekran gdy ktoś dzwoni? Mam wrażenie że w obecnej wersji wygląd jest dokładnie taki sam, czy czegoś nie dostrzegłem? 

Podczas rozłączania masz animację "chowania" się, taki "bąbelek" leci w górę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Setti napisał:

Zadam pytanie takie z d*py, czy jest szansa, że będzie jakiś update do 6.0 andka? nie mówię o miui 8.0 ale może v8.1?

Raczej nie, a i tak nic Ci to nie da na MIUI. Bateria znając MIUI chodziłaby gorzej, a uprawnienia mamy chyba od MIUI V4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezo o ART żeś zapomniał. ;)

Tak ogólnie to w MIUI na lizaku czy piance to nie ma różnicy. Ktoś wie, gdziei jak można oglądać premierę MIUI8? BO mam cały dzień wolny a bardzo interesuje mnie temat. :)

Edytowane przez Pietr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Uri0550 napisał:

A libra? Bo się zastanawiam nad kupnem właśnie między mi4c, rn3pro i r3pro

Miałem jeszcze tydzień temu Nexusa 5 i najnowszego androida 6.0.1 i wiesz co to mi dało? Nic. Najlepiej działał na kit kacie, na lolipop porażka totalna, później na marshmallow prawie dogonił kit kata. Tu na mi4 używam 5.11.5 na kitkacie i jak na razie nie widzę potrzeby zmiany na piankę, bo np. w standby mi na tym 5.11.5 spada przez noc mniej niż na nexusie z doze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Big00s napisał:

Czyli użytkownicy serii "Mi" będą beta testerami dla serii "Redmi"... emoji14.png

No użytkownicy MI już za beta testerów robili, np. testy android marshmallow , tylko czy coś z tego wynikło dla serii redmi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Big00s napisał:

Czyli użytkownicy serii "Mi" będą beta testerami dla serii "Redmi"... emoji14.png

Raczej testerami serii "Mi", androida 6.0 testowaliśmy, a Redmi nadal są na 5.1/4.4, to raczej dla Redmi nic z tego nie wyjdzie :). Obstawiam, że dla Redmi będzie "osobna" alfa w późniejszym czasie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pawel978 napisał:

Skoro Acid wspominał że dla Redmi Note 3 Pro "robi się" android 6.0 to może ten model szybciej będzie miał MIUI 8 jeśli chodzi o serie Redmi.

Nie licz na to :). Seria "Redmi" dostanie w 1 terminie, więc nawet jeżeli są możliwości, aby Redmi Note 3 pro dostał szybciej, to wątpię, aby tak się stało, dostanie razem z resztą Redmi, które się na aktu załapią :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pawel978 napisał:

Skoro Acid wspominał że dla Redmi Note 3 Pro "robi się" android 6.0 to może ten model szybciej będzie miał MIUI 8 jeśli chodzi o serie Redmi.

To w sumie nie ma związku. Równie dobrze 6.0 może dostać zanim będzie MIUI 8 albo równie dobrze wraz z update to MIUI 8 czyli nie wiadomo-kiedy-długo-długo, albo nawet po premierze 8. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...