Skocz do zawartości

Miui v8- rozmowa ogólna


Grzonaa00

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, preston2009 napisał:

@Acid A wiesz może kiedy to MIUI 8 trafi na nasze sprzęty? Czy jak zwykle będzie po miesiącu od premiery pre beta/ beta na dev do MIUI 9?

Ale... to jest MIUI, nie nowy telefon, tylko nowe MIUI, jeżeli 10 jest prezentacja, to po tygodniu/2 będzie rom tak jak z v7 było :o.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa nakładka Miui 8 bardzo mi się podoba, tylko czy mój fon , RedMi Note 1s ją dostanie?

Xiaomi ma to do siebie ,że nie zlewa na swoje starsze dzieci tak jak Szajsung :D Na 99% Redmi Note 1s też dostanie MIUI 8. Nie jest to i tak, taki stary telefon bo wyszedł z rok temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Nezumi napisał:

U Xiaomi wszystkie telefony dostają w tym samym czasie :). Ludzie to nie jest android i samsung, który olewa każdy swój model po miesiącu! :D

Yhym, Jak miałem redmi 1s to wszystkie dostały, a redmi 1s delay, z redmi 2 było podobnie jeśli chodzi o przejście do 5.1 Nie zdziwie się jak teraz będzie podobnie i jednak redmi 3 dostanie system miesic potem... zresztą to i tak wszystko to samo więc poza numerkiem i innym kolorem belki nie zależy mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, r0bertt napisał:

Yhym, Jak miałem redmi 1s to wszystkie dostały, a redmi 1s delay, z redmi 2 było podobnie jeśli chodzi o przejście do 5.1 Nie zdziwie się jak teraz będzie podobnie i jednak redmi 3 dostanie system miesic potem... zresztą to i tak wszystko to samo więc poza numerkiem i innym kolorem belki nie zależy mi

Dalej porównujesz androida z MIUI. Aktualnie z en.miui dowiedzieć się można tyle, że MIUIv8 będzie na wszystkie telefony z androidem 5.0 lub wyższym, czyli telefony na 4.4 mogą go nie dostać, dlatego właśnie Redmi2 dostał 5.1, późno bo późno, ale dostał, bo Xiaomi pewnie nie chce porzucać rocznego telefonu. Przejście z MIUIv6 na v7 dostały wszystkie telefony tak samo, a przynajmniej jeżeli była różnica to max tygodnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma wspolnego miui8 z andkiem 5.1? Nic miui8 od chinczykow dostana urzadzenia wszystkie te na 4.4/5.1/6.0

Nie zaleznie tez tak czy maja 1/2/3 GB RAMU.

zobqcz teraz ze dalej sa wydawane romy na 4.4 na wersje 1GB NA MIUI7

To miuipolska/xiaomi.eu porzucilo wsparci np.dla.1GB wersji Redmi 2 a nie mi.com

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

Albo

0f22ab69e78d8f67f8081b5d65be2aad.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow jestem pod wrazeniem bo czy to na fb czy na mi.com zawsze wpieralali ze nie ma bugow w redmi 2 i redmi note jak pisalem.. A sami przyznali teraz? Obluda.

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

Nie wiadomo ile w tym słów od samego xiaomi. Cały test dostępny

http://gadgetsacademy.com/xiaomi-miui-8-rom-release-date-news-eligible-devices-update-details/

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo

0f22ab69e78d8f67f8081b5d65be2aad.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Przy aktualizacji do miui 7 tez byla taka lista i sobie krazyla po internecie. Gdy przyszla aktualizacja to okazalo sie ze wszystkie urzadzenia dostaja. Wybacz ale juz brakujd redmi 3, redmi 2 dostal aktualizacje do andka 5.1 i nie dostanie teraz aktualizacji. A gdzie jest mipad, mi3, mi note pro? I najlepsze gdzie jest mi5? Czyzby nowy flagowiec nie dostal aktualizacji? Ta liste to mozesz sobie w cztery litery wsadzic.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Nezumi napisał:

Dalej porównujesz androida z MIUI. Aktualnie z en.miui dowiedzieć się można tyle, że MIUIv8 będzie na wszystkie telefony z androidem 5.0 lub wyższym, czyli telefony na 4.4 mogą go nie dostać, dlatego właśnie Redmi2 dostał 5.1, późno bo późno, ale dostał, bo Xiaomi pewnie nie chce porzucać rocznego telefonu. Przejście z MIUIv6 na v7 dostały wszystkie telefony tak samo, a przynajmniej jeżeli była różnica to max tygodnia...

Dziwnym przypadkiem dzisiaj aktualizacja bez redmi 3... o tym właśnie pisałem, znająć życie redmi 3 będzie miał opóźnienie I to spore :P ale nie przeszkadza mi to, przyzwyczaiłem się ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, r0bertt napisał:

Dziwnym przypadkiem dzisiaj aktualizacja bez redmi 3... o tym właśnie pisałem, znająć życie redmi 3 będzie miał opóźnienie I to spore :P ale nie przeszkadza mi to, przyzwyczaiłem się ;)

Także bez Redmi Note 3 Pro oraz Mi3 i Mi4... Nie szukaj problemów, tam gdzie ich nie ma :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, avish napisał:

@Nezumi czemu taki jesteś wobec początkujących Xiaominów?? :<

Panowie i Panie polecamy wszem i wobec i każdemu z osobna: en.miui.com/forum.php

Jaki jestem? :< Może masz rację... zbyt łagodnie do niektórych podchodzę? :D

jeżeli chcecie wiedzieć coś więcej to właśnie polecam en.miui.com lub samo xiaomi.eu, ew poczytać komentarze na fejsie Xiaomi :D.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Redmi2 napisał:

A co ma piernik do wiatraka? To ze nowe nie moze byc slabsze? To takze nie oznacza ze nie dostanie miui8...

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

Dostanie na 1000%

Dostać jedynie mogą np redmi1,mi-one itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mam przekonania do tego MIUI 8...

5-tka, 6-tka czy 7-ka jakoś z siebie wynikały. 8-ka to coś nowego, i najgorsze jest to, że podobne do Samsunga... :(

Mam nadzieję, że motywy ewentualnie będą miały możliwość zmiany tego, co się dotychczas pojawiało w teaserach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...