Ciuchcia

problem z wyświetlaniem kolorów

Recommended Posts

Witam,
Wczoraj spadł mi telefon z dość nie dużej wysokości ( bywały dużo gorsze upadki) dlatego zdziwiłem się gdy go podniosłem ,że jest problem z ekranem , a właściwie kolorami wyświetlanymi przez ekran. Szybkie nie jest pęknięta ,ani w żaden sposób uszkodzona ,natomiast przez cały czas na ekranie wyświetlaj się poziome paski, głównie czerwone lub/i białe, czasami są pionowe po bokach ,a nieraz porostu cały ekran "śnieży". Oczywiście jeśli zrobię screena ekranu i wyśle do kogoś pasków nie widać , załączam zdjęcie na którym widać mój ekran. Filmik pod "halo" był kamerowany innym telefonem i widoczne na nim czerwone pasy nie są oczywiście częścią motywu(przepraszam za jakość ,ale robiłem to wczoraj wieczorem dlatego jest takie słabe oświetlenie). I tu pojawia się moje pytanie czy jest co tu ratować do 100 zł czy raczej wymiana całego ekranu?

N72pBhkP.jpg

Jeżeli na SS nie widać pasków to padł Ci ekran, niefortunnie musiał upaść, coś się uszkodziło i.. cóż.. powiedziałbym pech? Czeka Cię raczej wymiana LCD.

~30$ kosztuje ekran, + pewnie ok 100-150zł za samą wymianę. Musiałbyś pisać do MiCenter i się dopytać co i jak.

Guest
This topic is now closed to further replies.