Skocz do zawartości

MiBand 2 i MiMax (?)


Nezumi

Rekomendowane odpowiedzi

Już od dłuższego czasu się o tym mówi, ale w końcu jest, MiBand z wyświetlaczem oraz kolejne info o "Mi Max"

http://www.komputerswiat.pl/nowosci/sprzet/2016/17/xiaomi-mi-band-2-na-zdjeciu-ceo-firmy-ujawnil-tez-date-premiery-mi-max.aspx

Jeżeli MiBand2 będzie tak jak piszą, z wyświetlaczem, to biorę, nawet w pre-ord :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię to, jak szefowie firmy chwalą się nowym sprzętem przed prezentacją :D Niby wiemy jak wygląda, ale ciągle niewiele...

Wszystko zależy od baterii. Opaska sprawia wrażenie większej(bardziej męskiej:P) co daje nadzieję na znacznie większą bateryjkę.. Przy okazji, jakieś systemy oszczędzania baterii mogliby zaimplementować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1S daje radę nawet z ciągłym pomiarem tętna. Moja opaska ładowana 12 dni temu do tej pory ma 33% baterii, a puls mierzy 24 godziny na dobę, co 10 minut. Generalnie tak jak ktoś wyżej wspomniał - nawet jedno ładowanie na tydzień przy Wearables innych producentów jest świetnym wynikiem. :)

Jeśli dodaliby taką funkcjonalność jak np. zmiana utworów w odtwarzaczu, bądź system okrojonych powiadomień, ale zawierających jakieś informacje - sam chyba zmieniłbym obecną opaskę. Choć szczerze mówiąc wyświetlacz do szczęścia nie jest mi bardzo potrzebny. Mam zbyt duży sentyment do zegarków analogowych, a w chwili obecnej po prostu noszę opaskę, zapominam o niej, a ona robi to co powinna. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co sądzicie? 

Wideo:

 

 

oraz foteczki real:

pl1bm4H.jpg
EnlglsF.jpg
rqgV60c.jpg
fe3pXW3.jpg

Nie za duży?!

 


specka z forum en,miui.com:
- 6.44" large immersive display
- 4850mAh all-day battery
- Qualcomm Snapdragon 650/652
- 4GB RAM +128GB Flash + 128GB MicroSD (other memory versions avail)
- 16MP PDAF and 5MP cameras
- 7.5mm ultra-thin metal body, weighs 203g
- Fingerprint recognition
- 4G Dual SIM

Edytowane przez piotr.geekbuying
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, Hugo pochwalił się że opaska jest znacznie wygodniejsza, panel na Mibandzie jest dotykowy, no i bateria trzyma mu od 30 dni ;) 

Ps. Ktoś mógłby mi powiedzieć, coś o Xiaomi Live Stream App? Która to? Jak to tam oglądać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw, czy developerzy zdołają zrobić np. kontrolę odtwarzacza przez ten przycisk - czy opaska w ogóle będzie umożliwiała komunikację akcji na opasce do telefonu, czy też będzie służył jedynie do odpalenia podświetlenia/przełączenia widoku. Tak czy inaczej na materiałach promocyjnych wygląda fajnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...