Skocz do zawartości

Problem z autoobracaniem ekranu


DobryTerry

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Dnia 26.04.2016 o 00:50, johnny1836 napisał:

Ja tak samo mam na China Stable

 

Dnia 16.05.2016 o 19:57, dylon napisał:

Na china stable autoobracanie wyłączało mi się po kilku godzinach.

Ja na najnowszym China Stable nie mam takich problemów i nie miałem na wcześniejszych wersjach (piszę tylko tak informacyjnie). Może to wina sprzętu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
7 minut temu, dylon napisał:

Co tu dużo pisać... xiaomi napisało kiepskie sterowniki do kilku urządzeń w telefonie i teraz za to pokutujemy.

Mam nadzieję, że szybko uwolnią źródła, to cyangenmod zrobi w końcu porządny rom :)

Oficjalny CM fakt, wmaga źródeł. Ale już teraz z XDA można ściągnąć 3 różne romy bazujące na CM. Osobiście polecam Resurrection Remix, bardzo dopracowany i stabilny, używam na codzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawa sprawa że na jednych działa, na innych nie. U mnie np. nie działa w tej chwili praktycznie żaden czujnik (kompas, żyro, zbliżeniowy, światła). Na 6.6.23 było w porządku, bo bawiłem się czujnikami. No nic, mam nadzieję że w kolejnej wersji po prostu będzie działać na wszystkich.

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawa sprawa że na jednych działa, na innych nie. U mnie np. nie działa w tej chwili praktycznie żaden czujnik (kompas, żyro, zbliżeniowy, światła). Na 6.6.23 było w porządku, bo bawiłem się czujnikami. No nic, mam nadzieję że w kolejnej wersji po prostu będzie działać na wszystkich.

Dokładnie, u mnie jest identycznie.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też tak było , raz uruchomiłem telefon dalej nie było czujników , później znów uruchomiłem ponownie telefon i są wszystkie działają już 3 dzień .

No masz, dzięki za wskazówkę😁 nie chciało mi działać auto obracanie ekranu, a tu klasyczny restart pomógł😂 dzięki😀

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...