Woma

Telefon się wyłączył i nie chce się włączyć

Recommended Posts

Mi4C Prime. Właśnie spotkało mnie coś dziwnego: słuchałem piosenki z YouTube i omyłkowo zamiast wcisnąć przycisk Vol Down wcisnąłem Power. Telefon wygasił ekran i zdechł. Nie reaguje na dotyk, ani na przycisk Power. Nie świeci się dioda ładowania przy podpięciu ładowarki. Co mogło się stać i co mogę zrobić we własnym zakresie? Telefon kupiony około pół roku temu z ibaygou.com.

Może się zawiesił. Podepnij do PC i zobacz jak go wykryje. Jeśli 9008/9006 to poczekaj aż komputer go rozladuje i ponownie podłącz do ładowarki

Wysłano z Mi4c

[Mi4c ] Zawsze było podawane na forum "długo" więc trudno mi powiedzieć jak długo, jeszcze nie musiałem z tego korzystać. 

Nic. Czy zdjęcie obudowy i odpięcie fizycznie baterii będzie skutkowało utratą gwarancji?

Edited by Woma

Podłącz ładowarkę i zostaw na dłużej , może do cna rozładowałeś - jeśli nie pomoże to tylko dobry serwis gsm przez jtaga.

Nie rozładowałem w momencie feralnego zdarzenia miał 70-80% baterii. Już wysłałem formularz kontaktowy do MiuiCenter we Wrocławiu i czekam na odpowiedź.

Jeśli nie zamierzasz oddawać na gwarancję to spróbuj jeszcze wyciągnąć baterie.

Wysłano z Mi4c

Według danych otrzymanych od ibuygou serwis we Wrocławiu naprawiał płytę główną. Póki co wszystko działa jak należy. Wszystkim dzięki za próbę pomocy!

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

MI wczoraj stała się ta sama sytuacja, czekam na odpowiedź Ibuygou i też pewnie będę odsyłał do serwisu micenter. Czyli u mnie też pewnie płyta główna.

Sporo nas z uwaloną płytą główną. Ja na szczęście kupiłem na allegro i na miejscu mi wymienili. Może bezpieczniej się pozbyć tego telefonu? Bo taka płyta to chyba z 600zł kosztuje.

7 minut temu, kondzik napisał:

Sporo nas z uwaloną płytą główną. Ja na szczęście kupiłem na allegro i na miejscu mi wymienili. Może bezpieczniej się pozbyć tego telefonu? Bo taka płyta to chyba z 600zł kosztuje.

Bez przesady, mobo kosztuje w granicach 80-100$, pewnie z uszkodzonych tel można by i taniej wyrwać na ali...

2 minuty temu, Nezumi napisał:

Bez przesady, mobo kosztuje w granicach 80-100$, pewnie z uszkodzonych tel można by i taniej wyrwać na ali...

Faktycznie, wydaje mi się, że jak ostatnio patrzyłem to mało było dostępnych i jak już to $150. 

Przed chwilą, kondzik napisał:

Faktycznie, wydaje mi się, że jak ostatnio patrzyłem to mało było dostępnych i jak już to $150. 

Ceny takich części będą spadać, za jakiś czas pewnie i za 50-60$ się ją kupi. To tak jak np. LCD do Mi4, kiedyś był po ponad 150-180$, teraz za 70-80$ można kupić.

Guest
This topic is now closed to further replies.