energyrm7

orginal?

Recommended Posts

witam, zamierzam kupić xiaomi mi4w . Niestety bez gwarancji użytkowany pol roku. Naklejki z kodem nie ma ponieważ wlasciciel dawno się jej pozbyl. Jak mogę sprawdzić czy to nie jest podrobka ? Nie mam jak sprawdzić telefonu na miejscu. Podsylam kilka screenow. I czy warto bez gwarancji kupić go za 650 zl? Dziekuje i pozdrawiam

03A389A47B473D968745783A7F2C2725D93C1687-Screenshot_2016-05-17-20-22-46_com.android.settings.png

E662D08990414AA74653CD7943875827CE943B34-Screenshot_2016-05-17-20-14-03_com.miui.home.png

Poproś jeszcze o dwie rzeczy. Screen z ekranu Ustawienia - Urządzenie - Pamięć. Powinna być jedna, ciągła pamięć pokazana, widziałem kiedyś podrobe która miała osobno pamięć wewnętrzną i kartę SD czego w MI4 nie ma. Poproś o fotke ekranu Recovery. W tej wersji powinno być MI Recovery. To takie moje dwa pomysły, może ktoś cos jeszcze dorzuci.

Tapnięte z Lenovo

Popatrz na aliexpress.com , cenowo za nówke będzie niewiele drożej. A wersja 2gb z lte powinna być nawet tańsza.

za 2Gb/LTE zapłacisz mniej więcej tyle samo w XFS z gwarancją i pewnością oryginału (155euro)... Na Aliex widziałem oferty 3/16 LTE białe od Goldiego za ~170/180$... Na tym co podałeś teoretycznie jest zainstalowany MIUIPL więc powinien być oryginalny, ale pół roku i nie ma gwarancji? Za 450zł może i bym brał, za 600zł nie ma bata...

2 godziny temu, energyrm7 napisał:

Hexia mam nówkę z 2gb ram i chyba nie znasz opinii na temat tego sklepu

Mam Mi4 LTE 2GB z tego sklepu. Zainstalowane MIUI Polska. Wszystko w porządku. Poprawili się. Jedynie nie wiem jak serwis.. no ale nawet jeśli brak serwisu to i tak warto. W 3 dni masz tel. No i chroni Cię nasze prawo w razie problemów.

Edited by Hexia

Guest
This topic is now closed to further replies.