Skocz do zawartości

Problem z wgraniem TWRP


Czaper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, nie mam już kompletnie pomysłu na tego Mi Pada, siedzę nad nim drugi dzień, od początku pasmo rozczarowań. Zamówiłem go na geekbuying z androidem, ale brakło i przysłali z mi z Windą, uznałem, że to żaden problem, bo sam zmienię, ale jednak nie jest to takie trywialne.

Wgrywałem ROM Chiński dev (latte_images_6.3.19_20160129.0000.14_5.1_cn) ale nie umiałem go zrootować, więc wgrałem jakiś prerootowany wietnamski, który mam teraz. 

Bootloader odblokowałem przez fastboot oem unlock (teraz mam error 3 przy uruchomieniu, na potrzeby skasowania Windy było ok, pomijając 20 godzin bootloopów) jak dam fastboot oem verified, to błąd znika. Co robiłem:

  • Wgrywałem skrypt flash_TWRP ze strony głównej z opodwiednim TWRP.img - bez błędów, nie działa;
  • Wgrywałem manualnie fastboot flash recovery TWRP.img - bez błędów, nie działa;
  • Na wietnamczyku, mając roota, chciałem wgrać przez flashify, to mi napisał, że w ogóle nie mam partycji recovery (obrazek).

Każda z tych rzeczy zarówno z fastboot oem unlock (error 3) i fastboot oem verified. W międzyczasie musiałem zrobić sztuczkę z tym Native-release, żeby Android w ogóle wstał za pierwszym razem.

 

Na tym etapie docenię każdą formę pomocy. :-(

Zrzut ekranu 2016-04-21 17.20.51.png

2016-04-21 17.18.54.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czapertam coś było żeby nie pozwolić tabowi uruchomić się ponownie do systemu po wgraniu twrp tylko po wgraniu z fastboota od razu wskoczyć do twrp. mam nadzieję że dobrze mówię :) że niby po uruchomieniu systemu twrp zostaje "nadpisane". czyli po wgraniu twrp od razu power i vol+ aż sie uruchomi twrp. dobrze mówię?

 

error 03 znika po wgraniu miui.pl

Edytowane przez hhunter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...