Skocz do zawartości

oryginalność telefonu, rom


snaqu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj zakupiłem xiaomi redmi note 3 pro. W menu jest dużo chińskich znaczków przeplatanych angielskim. Szukałem na necie jak sprawdzić jego oryginalność, ale niczego nie mogłem doprowadzić do końca. Owa zdrapka, która miała być na opakowaniu, nie ma jej. Dwa kody z pudełka które przepisałem do identyfikacji potrzebują zatwierdzenia jakim jest przepisanie chińskich znaczków z obrazka. Moje pytanie wie ktoś jak to wykonać? Odnośnie romu, nie chce wgrywać miuipolska czy innego zanim nie zidentyfikuje czy telefon jest prawdziwy gdy to nastąpi, co polecacie wgrać miupolska czy któryś z romów z tego działu? Dziękuję za pomoc.

Edytowane przez snaqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wniosek o zdjęcie bl czekam te 10 dni, i narazie kombinuje z grywaniem miui 6.3.31 które w systemowym programie do update nie działa tak samo wersja x.x.18. Pobrałem 6.4.14 klawiatura jest narazie wszystko działa. Pytanie jak wystałem wniosek o zdjęcie bl na starym romie i teraz mam inny to muszę wysłać jeszcze raz? Polecacie wgrać coś na czas, aż dostanę możliwość zdjęcia bl i wgram miupolska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki  za pomoc,  mam kolejny problem posiadam kartę z play i chcąc  korzystać z internetu z karty włączam mobile data i nie działa  muszę  włączyć  jakiś  roaming tylko nie wiem  czy wtedy nie ciągnie  mi pieniędzy  z abonamentu mógłby  ktoś wyślać zdjęcia ustawień karty co ma być  włączone a co nie? Kolejny problem gdy chce  coś  pobrać z androidem marketu wyskakuje error. Ktoś  wie jak to naprawić  i ustawić?

Screenshot_2016-04-22-09-31-04_com.android.vending.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz z głowy problem neta w Play.

Co do ROMu, masz Global Dev, czemu nie ustawiłeś języka polskiego, nie wiem.

Na Romie Global Dev nie ma ustawień limitu w Download, z automatu jest unlimited. Wciąż masz problem z pobieraniem ze Sklepu Play? Z innych miejsc możesz pobierać? Problem masz i przez WiFi i dane Play?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem na internecie jak to naprawić nic nie pomagało ostatecznie przeczytałem żeby zrebootować telefon 2 razy działa. Na wifi ze sklepu play wszyzstko się pobiera i przeglądarka śmiga, na karcie play tak samo bez włączonego roamingu tylko jak chce pobrać coś z google play na karcie to wyskakuje żebym się połączył z wifi bo plik jest duży, to jeszcze przeżyję. Języka polskiego nie mam w ustawieniach mam do wyboru 2 rodzaje chińskiego i angielski.

Edytowane przez snaqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

China Dev a numer jak Global Dev? Niech się mądrzejsi wypowiadają. W China Global i Dev w Download były ustawienia pobierania danych, ale może zlikwidowali w nowszej wersji. Poszerzają jeszcze w Security, może tam masz jakieś limity włączone.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż czekam na odpowiedź w sprawie bootloadera, mam kolejne dwa problemy jeden opisany wyżej z tym że nie mogę pobierać z android marketu plików przez kartę, a drugi to że obojętnę jaką włączę apkę to się wyłącza po chwili nieraz pochodzi dłużej ale i tak wyłącza się sama z siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomności limit pobierania ustawiamy tak jak zostało  to opisane wyżej  tylko w innej aplikacji przypadkowo na to się  natknąłem,  pobieramy plik z przeglądarki na pasku pojawi się  wiadomość że nie można pobrać  wchodzimy w nią i widzimy  to co w załączniku, dalej jak pisał Morvi.

Screenshot_2016-04-24-00-43-51_com.android.providers.downloads.ui.png

Edytowane przez snaqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej treści mogę się spodziewać w sms nt. bl. Czytałem że ma być jakiś link,  czy coś takiego.  Jak narazić minęło 5 dni i otrzymałem tylko wiadomość z chińskimi znaczkami. Wie ktoś czemu aplikacje tj. snapchat zamykają się po włączeniu z charakterystycznym pęknięciem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...