Jump to content

Cyanogenmod - nie umiem zainstalować

Recommended Posts

Hej.

Dziś przez kilka godzin próbowałem zainstalować Cyanogenmod, na moim redmi 2.

Moja wersja to RedMi 2 to HM2014811.

Na telefonie mam zainstalowany xiaomi.eu_multi_HM2014811_6.3.3_v7-4.4 ale mając zainstalowany xiaomi.eu_multi_wt88047_6.4.14_v7-5.1 też "Cyanogenmod-a" nie udało mi się wgrać.

Co robiłem:

1. Próbowałem zainstalować przez recovery TWRP - wyskakiwał błąd 7 

2. Wgrałem CWM_Recovery - wyskakiwał błąd 7. 

Próbowałem wgrać:

cm-13.0-20160318-UNOFFICIAL-wt88047

cm-13.0-20160414-SNAPSHOT-Release1ZNH0E-wt88047

cm-13.0-20160418-NIGHTLY-wt88047

cm-13.1-20160417-SNAPSHOT-ZNH2K-wt88047

Co robię źle?

• Like 1
Dnia 19.04.2016 o 21:41, Nezumi napisał:

Zainstaluj poprawne recovery... TWRP w romie 6.3.3 było walnięte, błąd 7 to coś z nazwą urządzenia.

W taki razie czemu przy pomocy CWM_Recovery nie udało się wgrać Cyanogenmod? Nie wiem może coś cały czas źle robię.

W taki razie czemu przy pomocy CWM_Recovery nie udało się wgrać Cyanogenmod? Nie wiem może coś cały czas źle robię.

Twrp z najnowszego stabilnego 7.2 kitkata wgraj. Najlepiej najpierw graj tego kitkata.

Nie wiem jaki to ma związek, ale po kit kacie instalacja sie udaje a po lolipop miui stoi.

Hej.

Udało mi się wgrać Cyanogenmod. Co prawda przygoda z tą wariacją androida już się zakończyła na moim telefonie gdyż trafiłem na jakąś wersję pełną błędów i nie zamierzam wracać do tego OS-a. A powrót do miui też nie odbył się bezproblemowo. 

Ale napisze co zrobiłem, że udało mi się wgrać ten system.

1. Instalkę CM wgrałem na kartę SD.

2. Przy pomocy CWM sformatowałem partycję DATA oraz SYSTEM (CWM ma takie opcje).

3. W CWM odpaliłem instalkę CM i poszło.

Teraz mam inny problem fastboot oraz adb nie widzą mojego telefonu i nie wiem jak to naprawić, poszukam na forum a jak nie znajdę to będę musiał stworzyć kolejny wątek :( 

Wpisuję w konsoli: sudo adb devices -l lub sudo fastboot devices i nic nie znajduje.