Sign in to follow this  
Rexer85

problem z tetheringiem

Recommended Posts

witam chce udostepnic Internet z sieci LTE na laptopa i mam lacznosc ograniczona i na hotspoci i na USB . zadne inne urzadzwnie tez nue moze sie polaczyc . Lapop laczy sie z innego uzadzenia z ta karta ale jak wloze ja do redmi note 2 to lacznosc ograniczona . 

Telefon jest jedynym źródłem neta? Nie masz podpięte żadnych innych kabli z netem np. do lapka?

chce udostępnić neta z telefonu . wlaczam dane i robie hotspot i lacznisc ograbiczona . przez USB tez probowalem to samo . laptop nie ma innego zrodla NETA . myslalem ze moze cis z lapkiem ale probowalem polaczyc sie innym tel z hotspotem i to samo :(

jak prpbuje wczaczyc strone to wyskakuje nie znaleziono adresu DNS

pomocy

ktos cos pomoze ?  

sorry za spam post pod postem .

3UK w telefonie net smiga super . jestem bardzo zadowolony bo znajomym w samsungach z LTE tak nie smiga . Ale ten hotspot nie dziala nie wiem dlaczego .

To jest dziwne. Telefon jako punkt dostępu nie ma blokad, podpinasz kabelek lub łączysz przez Wifi z hasłem i działa, jeżeli na PC wywala ograniczony dostęp to tak, jakby w tel lub usługodawca blokował DNS'y (jak byłem w Netii to często wywalało błąd serwera DNS). Próbowałeś po prostu walnąć wipe cache przez Recovery oraz zaktualizować telefon? (głupie, ale kto wie, może się "odblokuje")

Three od jakiegoś czasu wprowadził ograniczenia - nie można udostępniać Internetu "all-you-can-eat" poza telefon.
 Prawdopodobnie da się to jakoś obejść od strony komputera, ale to wyższa szkoła jazdy. W każdym razie to nie jest wina telefonu, ani jego konfiguracji.

Dnia 24.04.2016 o 23:06, Rexer85 napisał:

3UK w telefonie net smiga super . jestem bardzo zadowolony bo znajomym w samsungach z LTE tak nie smiga . Ale ten hotspot nie dziala nie wiem dlaczego .

Dnia 24.04.2016 o 23:15, Nezumi napisał:

To jest dziwne. Telefon jako punkt dostępu nie ma blokad, podpinasz kabelek lub łączysz przez Wifi z hasłem i działa, jeżeli na PC wywala ograniczony dostęp to tak, jakby w tel lub usługodawca blokował DNS'y (jak byłem w Netii to często wywalało błąd serwera DNS). Próbowałeś po prostu walnąć wipe cache przez Recovery oraz zaktualizować telefon? (głupie, ale kto wie, może się "odblokuje")

Ja powiem dla przykładu polska siec Play możesz robić hotspot i udostępnianiac natomiast polska siec LYCA mobile lipa Internet tylko.dla użytkownika smartfona żadne udostępnienie nie dziala . także sieć blokuje ;(

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this