Skocz do zawartości

Wipe przy każdej instalacji weekly update


ironic_

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakieś czasu użytkuję Redmi 3 i przypomniały mi się stare dobre czasy z flashowaniem telefonu (ostatnio przy SGS1). Używam Redmi 3 z odblokowanym bootloaderem i romami w wersji dev I tu pojawia się pytanie - czy za każdym razem konieczny jest wipe (factory default)? Gdy robię wipe cache / dalvik niestety po zainstalowaniu z pliku zip przez TWRP telefon wpada w bootloop (po którym resetuje się i wraca do TWRP). Co mogę robić źle? Przy okazji, wersji 6.4.14 nie udało mi się wcale zainstalować (stały bootloop - z napisem Android i kropkami), pomogła dopiero reinstalacja 6.4.7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co kolega ironic. Zainstalowalem  6.4.14  i widze czarny ekran MI z  android z kropkami na dole. Czekam 30 min i nic. Co mam zrobic ? Nie mam nigdzie wersji  6.4.7. Skad ja moge ściągnąć ? Na tronie widz tylko 6.4.14. Co mam w wipe zaznaczyc przed instalacja wersji 6.4.7 ? Bardzo proszę o pomoc...

Edytowane przez korbielow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ZduneX25 napisał:

Zawiecha na na napisie android z kropkami na dole to nie bootloop i to ma prawo trwać w skrajnych przypadkach do 30 minut. Co innego jak gaśnie ekran.

U mnie po 6h (cała noc) nic się nie zmieniło, nadal mielił.

 

3 godziny temu, jozek661 napisał:

od 2 wersji rom xiaomi.eu ma juz podmieniony twrp na działającą wersję cofface i nie ma żadnego problemu z aktualizacja za pomocą aplikacji aktualizacja\updater lub z poziomu twrp

Spróbuję zaktualizować TWRP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...