Skocz do zawartości

Brak LTE T-Mobile


Volcom

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

mam dość irytujący problem, w zasięgu LTE zawsze mam H+ (T-Mobile), przeglądałem wcześniejsze posty z tym problemem, dodanie nowego apn-a czasami pomaga złapać LTE, faktycznie przy pasku zasięgu pojawia się symbol 4G, niestety po pewnym czasie zmienia się na H+ i nie chce złapać LTE, niezależnie od tego czy mam 1 apn, czy 2 apny, przełączają się między sobą z automatu i w efekcie pozostaje tylko połączenie 3G (H+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie takie ustawienia mam w NOTE 3 PRO i tylko łączność 3G (H/H+), w drugim telefonie Mi5 64GB na takich samych ustawieniach LTE 4G smiga aż miło, tak więc coś jest nie tak z softem. dodałem kolejnego APN-a z identycznymi ustawieniami, LTE wskoczyło, po restarcie znowu tylko H/H+ niezależnie od tego, który APN jest wskazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wogidek napisał:

Witam. Rowniez mam problem z lte. Mam ustawienia tak jak tutaj z tym że w miejscu MNC mam 1 a gdy daje 2 apn znika. Typ sieci również ustawialem. Ani razu nie zobaczyłem lte. Może ktoś pomoc? Sieć plus

Tapnięte z Redmi Note 3 Pro 32GB

Plus ma inne APN, znajdziesz je na stronie plusa. Wpisujesz, restartujesz i musi banglać, jak nie bangla dzwoń do BOK niech zrestartują konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 21.04.2016 o 21:04, jack78 napisał:

Ja przy tych ustawieniach wybrałem na kartę sim 2 (LTE only) z powodu gdyż chcę aby mi się jedynie łączyło z LTE mam net z PLAY Red Bull Mobile jak połączy mi się z czymś innym jak LTE zabiera mi dodatkowy transfer a tak powinno śmigać samo LTE .Wydaje mi się że powinno być ok chyba ze coś inaczej ustawić na chwilę obecną testuję

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

witajcie koledzy, czy coś się ruszyło w tym temacie? kupiłem Mi6 i w Tmobile nie mam LTE, na które tak czekałem mając Mi4 wcześniej. Co ciekawe to nie wina softu, bo przez 2 tyg miałem Virgin Mobile i LTE śmigało normalnie. Dzwoniłem do kolesia z Tech Desk tmobile i mówił, że nie ograniczają w żaden sposób xiaomi jeśli chodzi o odbiór LTE. Mówił też, że raczej nie ma to nic wspólnego z ustawieniem APN, defaultowe ustawienia powinny odebrać LTE. CO POCZĄĆ :<

Edytowane przez staw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, staw napisał:

witajcie koledzy, czy coś się ruszyło w tym temacie? kupiłem Mi6 i w Tmobile nie mam LTE, na które tak czekałem mając Mi4 wcześniej. Co ciekawe to nie wina softu, bo przez 2 tyg miałem Virgin Mobile i LTE śmigało normalnie. Dzwoniłem do kolesia z Tech Desk tmobile i mówił, że nie ograniczają w żaden sposób xiaomi jeśli chodzi o odbiór LTE. Mówił też, że raczej nie ma to nic wspólnego z ustawieniem APN, defaultowe ustawienia powinny odebrać LTE. CO POCZĄĆ :<

Sprawdź czy jesteś na pewno w zasięgu LTE 1800/2600, upewnij się, że nie masz jakiejś starej karty SIM, te miały kiedyś blokowane LTE w koncie abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...