Skocz do zawartości

Lekki problem z dotykiem


XaiMeS

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem już od dawna, nie wiem czy od początku czy nie, trudno mi to stwierdzić, że czasem jak pisze coś na swype, czy przyjeżdżam palcem po ekranie to potrafi mi po prostu wyjść z aplikacji. Tak jakbym nacisnal przycisk home. Można szybko wrócić do aplikacji ale nie powiem czasem to denerwuje. Myślałem że to ja sobie przez przypadek gdzieś klikam na home czy coś takiego, ale ostatnio jak rysowalem po ekranie to zauważyłem że jadąc z lewej do prawej powstają takie dodatkowe kreski... Z prawej do lewej już nie. Można to zobaczyć na zdjęciu tutaj:

i.imgur.com/PFg8aGy.jpg

Zacząłem się zastanawiać czy to może nie to jest powodem tych "minimapizacji" aplikacji... 

Miał ktoś podobny problem? 

Robiłem już kalibracje dotyku w opcjach diagnostycznych, nie pomogło, są może jeszcze jakieś inne gdzieś indziej kalibracje? 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyk jest bardzo czuły. Sam często dotykam home :/ . Zmiana trzymania załatwia sprawę. I jest to wada 5" i wzwyż. Mnie osobiście bardziej denerwuje, że jadąc palcem od krawędzi lewej/prawej dotyk nie łapie od razu tylko po 3-4mm. Jadąc od wewnątrz dotyk idzie do samej krawędzi. Strasznie to mnie denerwuje w Tint Browser.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...