Skocz do zawartości

Mi4 Gdzie kupić


WojnaRR

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Wariat napisał:

Wojnar tutaj masz taniej:

 

https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/196-xiaomi-mi4-2gb.html

 

Tylko nie mam pojęcia jak z dostępnością. Za pobraniem wychodzi kurs ok. średniego NBP. Do tego są jeszcze kupony promocyjne :)

Ok tyle że czas oczekiwania, potrzebuje telefon max do piątku :)

Może ktoś inny na allegro albo jaka inna strona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Nezumi napisał:

Technos, Accessories4You, IBG z wysyłką DHL jest w tydzień (z chin)... Zerknij jeszcze np. MiSpot...

IBG cena powyżej 200$ no i + wysyłka.

Technos 840 zł

 

xiaomi.com.pl bardzo dużo użytkowników od nich kupuje jak widzę.

A gwarancja, wątpię żeby mi się coś w ciągu roku stało.

Bardziej mi chodzi o oryginalny sprzęt oraz dobrą dostawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wątpię", to jest sprzęt, który może się zepsuć po dniu, jak i po 3latach, albo 5... zobacz sobie dział Mi4 ile jest zgłoszeń odnośnie taśmy od ekranu, albo uszkodzeń portu USB. Xiaomi jest cholernie tanie, a wy i tak chcecie przytulić to "50zł", a potem wydacie 400zł za wymianę ekranu, bo "wątpiliście". Order złotej cebuli leci doooo... laureata sobie wybierzcie sami :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2016 o 23:06, Nezumi napisał:

obie oferty to ten sam sprzedawca, ja polecam tam nie kupować, na forum jest jego karta gwarancyjna i... gwarancji się od niego nie spodziewaj.

A co sądzisz o https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/196-xiaomi-mi4-2gb.html

Lepiej kupić tutaj czy w xiaomi.com.pl

na xiaomiforsale taniej wychodzi nawet, tylko nie wiem jak z ilością dni dostawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, WojnaRR napisał:

A co sądzisz o https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/196-xiaomi-mi4-2gb.html

Lepiej kupić tutaj czy w xiaomi.com.pl

na xiaomiforsale taniej wychodzi nawet, tylko nie wiem jak z ilością dni dostawy.

na pewno masz większą szanse na gwarancję, czas dostawy to ~3-5dni, zazwyczaj wysyłka jest w 24h (jeżeli zamówienie zrobione jest do godziny 13, wysyłka jest tego samego dnia), paczka idzie Express48, więc 24h do granicy, a potem 2-3dni w Polsce :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Nezumi napisał:

na pewno masz większą szanse na gwarancję, czas dostawy to ~3-5dni, zazwyczaj wysyłka jest w 24h (jeżeli zamówienie zrobione jest do godziny 13, wysyłka jest tego samego dnia), paczka idzie Express48, więc 24h do granicy, a potem 2-3dni w Polsce :P.

Cena jest taka sama albo niższa od xiaomi.com.pl a widze że z gwarancją nie powinno być problemu.

Płatność przy odbiorze widzę że jest, a jak z przeliczeniem na ZŁ na końcu będę miał podane ile do zapłaty czy dowiem się przy odbieraniu paczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, WojnaRR napisał:

Cena jest taka sama albo niższa od xiaomi.com.pl a widze że z gwarancją nie powinno być problemu.

Płatność przy odbiorze widzę że jest, a jak z przeliczeniem na ZŁ na końcu będę miał podane ile do zapłaty czy dowiem się przy odbieraniu paczki?

Dowiesz się zaraz po wysłaniu paczki przez sklep. W mailu z zasilkovni będą wszelkie potrzebne informacje :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...