Skocz do zawartości

Ustawienia się nie uruchamiają


Aleks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od kilku dni posiadam Redmi Note 3, wczoraj w ustawieniach dodałem 2 dodatkowe odciski, oraz kontrolę rodzicielską na dostępie do aplikacji ing. Po dodaniu tego w pewnym momencie (byłem jeszcze w ustawianiach telefonu) uruchomił mi się ekran na którym widzę  tylko aplikacją ing. Mogę ją uruchomić i używać. Na dole ekranu jest X po kliknięciu na który telefon próbuje uruchomić Ustawienia, ale za każdym razem pojawia się info zamknięciu aplikacji ustawienia. Przyciski pod ekranem (panel dotykowy) wibrują na dotknięciu ale nic nie zmienia się po ich użyciu. DSC_0287.JPGDSC_0286.JPGDSC_0285.JPG

 

Próbowałem:

Zablokować i odblokować jeszcze raz telefon (touch ID, pin) wszystko działa poprawnie - nawet aparat po przesunięciu ekranu. Po odblokowaniu przechodzę niestety do widoku ekranu z ing.

Uruchomić telefon ponownie. Bez zmian.

Wykonać hard reset telefonu (zasilanie i zwiększenie głośności) - pokazuje się ekran który wskazuje mi podłączenie aparatu do zasilania, lub komputera. Po podłączeniu pokazuje że został podłączony i nic, nie mogę zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...