Jump to content

Dodatkowe funkcje w aparacie

Recommended Posts

Witam, dla wszystkich zainteresowanych dodatkowymi funkcjami w aparacie mi.in nagrywaniem 4K, HDR Pro itp itd z tego wątku:

http://en.miui.com/thread-226252-1-1.html

Mogę powiedzieć że wszystko działa. Dodatkowo załączam pliki "kenzo" oraz instalkę Mt menager bo ten z linku powyżej jest po chińsku i nie jak się nie da używać.

Polecam, totorial jest po angielsku ale to nic trudnego. Plik "kenzo wystarczy podmienić, nie trzeba go już edytować, więc jest uproszczenie

kenzo.xml

Screenshot_2016-04-16-11-44-50_com.android.camera.png

Screenshot_2016-04-16-11-45-18_com.android.camera.png

MT15.08.15.apk

Edited by Rafullo

Witam czy ten fix działa na wszystkich telefonach xiaomi czy tylko na note 3 pro?

Podobno we wszystkich, trzeba tylko edytowac plik ze swojego telefonu np. henessy.xml zamiast kenzo

Wysłane z mojego PMP7280C3G przy użyciu Tapatalka

działa Ci Ubi-focus? u mnie kręci w nieskończoność

Jeszcze nie testowalem wszystkich opcji. Bawilem sie tylko hdr ale tak na szybko widze ze tez kreci i kreci

Wysłane z mojego PMP7280C3G przy użyciu Tapatalka

Koledzy powiedzcie co mam dokładnie zrobić bo ja wykonałem takie kroki i nie działa:

1. Ściągnąłem plik kenzo.xml podmieniłem go w miuisystem.apk

2. Nadałem uprawnienia 644 miuisystem.apk

3. Reboot

Aparat się uruchamia ale nic się nie zmieniło..

ok dałem rade już:) działa:)

Edited by marcinj6

Redmi Note 2 prime, ustawiałem tylko funkcje ukryte w aparacie. Wszystkie oprócz ubi-focus działają (ubi focus ciągle robi zdjęcie). Nie mogę włączyć wideo 4k mimo ustawienia parametru true. 

Screenshot_2016-04-21-16-35-28_com.android.camera.png

Screenshot_2016-04-21-16-36-31_com.android.camera.png

Screenshot_2016-04-21-16-36-54_com.android.camera.png

Screenshot_2016-04-21-16-37-54_com.android.camera.png

Screenshot_2016-04-21-16-38-17_com.android.camera.png

Screenshot_2016-04-21-16-38-46_com.android.camera.png

• 1 month later...

Umie ktoś z polskiego na nasze przetłumaczyć jak wgrać tą modyfikację? Edytowałem plik miuisystem.apk przez nadpisanie pliku Kenzo.xml. Zapisałem, podmieniłem pliki, nadałem uprawnienia, restart i lipa... Nic się nie zmieniło. Umie ktoś powiedzieć jak zrobić żeby działało?

Ja jeszcze podpisywałem plik tym programem Mt... Tworzy on osobny plik miuisystem.signed.apk czy jakoś tak, później zmieniłem nazwę na miuisystem.apk i dopiero wtedy wrzucałem i nadawałem uprawnienia. Mniej więcej tak to był, nie pamiętam dokładnie bo chwilę temu to robiłem. 

• 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...