Skocz do zawartości

Dodatkowe funkcje w aparacie


Rafullo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dla wszystkich zainteresowanych dodatkowymi funkcjami w aparacie mi.in nagrywaniem 4K, HDR Pro itp itd z tego wątku:

http://en.miui.com/thread-226252-1-1.html

Mogę powiedzieć że wszystko działa. Dodatkowo załączam pliki "kenzo" oraz instalkę Mt menager bo ten z linku powyżej jest po chińsku i nie jak się nie da używać.

Polecam, totorial jest po angielsku ale to nic trudnego. Plik "kenzo wystarczy podmienić, nie trzeba go już edytować, więc jest uproszczenie

kenzo.xml

 

Screenshot_2016-04-16-11-44-50_com.android.camera.png

Screenshot_2016-04-16-11-45-18_com.android.camera.png

MT15.08.15.apk

 

Edytowane przez Rafullo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ten fix działa na wszystkich telefonach xiaomi czy tylko na note 3 pro?

Podobno we wszystkich, trzeba tylko edytowac plik ze swojego telefonu np. henessy.xml zamiast kenzo

Wysłane z mojego PMP7280C3G przy użyciu Tapatalka

działa Ci Ubi-focus? u mnie kręci w nieskończoność

Jeszcze nie testowalem wszystkich opcji. Bawilem sie tylko hdr ale tak na szybko widze ze tez kreci i kreci

Wysłane z mojego PMP7280C3G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie co mam dokładnie zrobić bo ja wykonałem takie kroki i nie działa:

1. Ściągnąłem plik kenzo.xml podmieniłem go w miuisystem.apk

2. Nadałem uprawnienia 644 miuisystem.apk

3. Reboot

Aparat się uruchamia ale nic się nie zmieniło..

 

 

ok dałem rade już:) działa:)

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Umie ktoś z polskiego na nasze przetłumaczyć jak wgrać tą modyfikację? Edytowałem plik miuisystem.apk przez nadpisanie pliku Kenzo.xml. Zapisałem, podmieniłem pliki, nadałem uprawnienia, restart i lipa... Nic się nie zmieniło. Umie ktoś powiedzieć jak zrobić żeby działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze podpisywałem plik tym programem Mt... Tworzy on osobny plik miuisystem.signed.apk czy jakoś tak, później zmieniłem nazwę na miuisystem.apk i dopiero wtedy wrzucałem i nadawałem uprawnienia. Mniej więcej tak to był, nie pamiętam dokładnie bo chwilę temu to robiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...