Skocz do zawartości

Gwarancja Xiaomi Hybrid jak to jest.


cross099

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Witam was wszystkich jestem tutaj nowy i bardzo miło mi do was dołączyć. Od dłuższego czasu interesuje sie tematyką MIUI i Xiaomi a ostatnio coraz bardziej. I tak na 1 ogień chciałbym zakupić słuchawki Xiaomi Hybrid. Z racji ze różnice cenowe zaobserwowane przeze mnie nie są duze to chciałem kupić je w polsce na allegro/olx. Są tam oferty osób zazwyczaj prywatnych. Z czego niektóre zawierają informacje o tym ze jest do nich gwarancja. No właśnie 12 miesięcy gwaracji ale gdzie i na jakiej podstawie bo to mnie zastnawia. Dowiaduje sie tutaj bo tutaj są bezstronni ludzie wiec moze będziecie wiedzieć. Wiem ze serwis jest w Chinach a w polsce takowego nie ma czy to jedyna droga? Bo jeśli tak to nawet na tą gwarancję nie ma co zwracać uwagi chyba.. Dziękuję za informacje 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale takie praktyki to wg mnie istnieją w sklepach gdzie sklep ma takie możliwości a u osób prywatnych?  Bo raz mi się zdarzyło trafić Pan stwierdził że bez problemu jednakże czeka na dostawę z wielkiej Brytanii co też mnie zaciekawiło bo wydawało mi się że główna dystrybucja jest z Chin. No i jak z dowodem zakupu. Bo sądzę że od prywatnej osoby nie dostanę faktury ani paragonu więc ciężko udowodnić później np ze moje słuchawki są od Pana tym bardziej jeśli oferta będzie pochodzić z olx.  Sądzicie że dużo jest już podróbek tych hybridow? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, cross099 napisał:

Więc pewnie polecane są sklepy typu xiaomi4you lub sklepxiaomi. No własnie ja miałem upatrzonego gościa który sprzedawał za 90 zł na allegro i olx i 100% pewne opinie.

Ja tam tych cwaniaków nie polecam xD Rozpatrz np. Technosa, XFS, MiSpot może ma (dopiero zaczynają, ale właściciel wydaje się być uczciwy i zależeć mu na zdaniu klienta)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko jak wyglada sprawa sprawdzania oryginalności tych słuchawek wiem ze w Pistonach 2 była karteczka z kodem kreskowym którym mozna było sprawdzić legalność czy w Hybridach też jest takowa możliwość? Bo w razie czego to z tego co wiem na allegro istnieje możliwość zwrotu towaru z racji niedotrzymania warunków umowy. A nieoryginalne słuchawki są towarem niepełnowartosciowym. Najprawdopodobniej zdecyduje się na jakiś sklep ale to z ciekawosci jeszcze jakby to było z tym sprawdzeniem oryginalnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, cross099 napisał:

Chodzi o oryginalność czy o uczciwość i to że nie wysyłają bo jak o to drugie to właśnie na olx/ allegro wisi ogłoszenie o sprzedaży 2 sztuki słuchawek kupionych ma gearbest

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Trafiają się lewe sztuki, do tego często się czyta o uszkodzonych/używanych, jak do nich pisałem, to odpowiadali zlewkowo, a pytania o oryginalność sprzętu często przemilczali. Co więcej, ostatnio pisali do mnie tutaj na forum PW, że w zamian za zniżki w ich sklepie mam ich zachwalać nie ważne jak źle by było.. także... ja podziękuję za takie coś.

PS: Temat przeniosłem bo się rozmowa na inne tory przeniosła :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie taka sprawa nie zachwyca. A czasami szkoda bo na zagranicznych portalach gdzie ceny są atrakcyjne zazwyczaj opinie nie są najlepsze albo w renomowanych sklepach skończyly się promocje 

 

Ps dzięki za przeniesienie faktycznie temat zmienił swe oblicze :D

 

A po zdjęciach ktoś może rozpoznać oryginalność słuchawek ? Bo dostałem od miłego pana informacje o tym ze nie każdy produkt Xiaomi posiada kod weryfikacyjny ale wysłał mi zdjęcia :) Co o tym sądzicie? Pan bardzo miły twierdzi że z Telefonu słuchawek V3 i Hybridów Power Banku i Mi Band tylko Power Bank posiadal kod weryfikacyjny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po zdjęciach ktoś może rozpoznać oryginalność słuchawek ? Bo dostałem od miłego pana informacje o tym ze nie każdy produkt Xiaomi posiada kod weryfikacyjny ale wysłał mi zdjęcia  Co o tym sądzicie? Pan bardzo miły twierdzi że z Telefonu słuchawek V3 i Hybridów Power Banku i Mi Band tylko Power Bank posiadal kod weryfikacyjny  

Napewno pistony v3 posiadają kod. Sam miałem na kablu naklejkę z kodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, cross099 napisał:

A po zdjęciach ktoś może rozpoznać oryginalność słuchawek ? Bo dostałem od miłego pana informacje o tym ze nie każdy produkt Xiaomi posiada kod weryfikacyjny ale wysłał mi zdjęcia :) Co o tym sądzicie? Pan bardzo miły twierdzi że z Telefonu słuchawek V3 i Hybridów Power Banku i Mi Band tylko Power Bank posiadal kod weryfikacyjny :) 

No to Cię wrabia, wszystkie słuchawki Xiaomi mają kody QR w instrukcji oraz na kablu jest etykietka malutka z "Mi" z jednej strony i kodem QR z drugiej. PowerBanki chyba nie mają kodu, nie wszystkie, ale cała reszta ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...