Skocz do zawartości

Brak LTE w drugin slocie SIM


Duda

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ogarniam. Mam taki sam APN kiedy przekładam kartę z jednego slotu do drugiego. Różnica jest taka, że jak mam kartę w SIM1, to po ręcznym wybraniu 4G tak zostaje, kiedy ponownie próbuję wyszukać sieć.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem nie o przekładania kart bo apn sam się zmieni na Default systemowy ale o zmianie ręcznej w ustawieniach apn. Tam przynajmniej u mnie znajdował się błąd który wyelinowalem przez zmiany ustawień. Wpisz sobie może w googlach dokładne ustawienia apn dla swojej sieci i spróbuj prześledzić czy wszystko jest tak jak powinno w stosunku do twoich ustawień

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, o czym mówisz. Chodzi mi o to, że odpaliłem LTE w SIM1, przepisałem apn, wsadziłem kartę do SIM2, wpisałem apn i... d*pa. Tak jakby widział nadajnik z LTE (4G), ale nie mógł się poprawnie zalogować.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Global 7.2.3.0. Próbowałem zamieniać karty, jak i wkładać pojedynczo (raz jeden slot, raz drugi).

Wcześniej miałem ten dziwny 7.1.9. Może jakieś śmieci zostały ( mimo tego, że przy przejściu na global stable trzeba zrobić czyszczenie). Wrzucę chyba na próbę global dev.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...