Jump to content

Utknąłem na 6.1.28

penetratore
 Share

Recommended Posts

Witam,

u mnie coś nie tak, mam Redmi 2 2gb. Jak przyciskam aktualizuj to coś ściąga, potem restartuje, a wersja systemu się nie zmienia.

Od nowości nigdy nie było problemu z aktualizacją bo sama się sięgała a teraz klops. Co teraz?

Nowy system? Stracę wszystkie dane?

Może idiotyczne pytanie Ale jak mam poznać która mam wersje tel? 2014811 czy 2014813.

dodatkowo do wersji tel dochodzą wersje pliku wt88047 i wt86047. Słowo komentarza od kogoś proszę.

Jakby była jakaś notka przy ROM-ach to nie zadawał bym głupich pytań.

W poradniku nie ma nic napisane o wygraniu TWRP a w innym miejscu już jest wymagane. Hmmm ?

Jak nie wiesz jaką masz wersję telefonu, to lepiej nic nie ruszaj, nikt w jednym poście nie stworzy dla ciebie indywidualnej instrukcji. Masz to napisane na telefonie bodajże pod baterią, dodatkowo jak nie chce Ci się rozbierać, to w ustawieniach, informacje o telefonie! Nowe nazwy romów są dla Androida 5.1, bezpieczniejsza dla mniej doświadczonego usera jest instalacja ostatniej stabilnej wersji romu dla 4.4.4, która ma w sobie nazwę modelu telefonu, fakt na miui.pl trochę trudno znaleźć starsze wersje, łatwiej na xiaomi.eu w stabilnych wersjach! Jak tam to już znajdziesz, to będzie też instrukcja instalacji i link do działającego TWRP!

Jak nie wiesz jaką masz wersję telefonu, to lepiej nic nie ruszaj, nikt w jednym poście nie stworzy dla ciebie indywidualnej instrukcji. Masz to napisane na telefonie bodajże pod baterią, dodatkowo jak nie chce Ci się rozbierać, to w ustawieniach, informacje o telefonie! Nowe nazwy romów są dla Androida 5.1, bezpieczniejsza dla mniej doświadczonego usera jest instalacja ostatniej stabilnej wersji romu dla 4.4.4, która ma w sobie nazwę modelu telefonu, fakt na miui.pl trochę trudno znaleźć starsze wersje, łatwiej na xiaomi.eu w stabilnych wersjach! Jak tam to już znajdziesz, to będzie też instrukcja instalacji i link do działającego TWRP!

Jak trudno?? Czy dział Pobierz MIUI to za mało? Masz tam jak byk napisane Wersje stabilne takie i takie, Archiwum MIUIPolska... Bez przesady. Na xiaomi.eu masz gorzej bo tam są oddzielne wątki z każdą wersją, choć stabilne są w jednym miejscu.

Wysłano z MiNote

Może dlatego że stabilne są w jednym miejscu od razu widocznym w sekcji pobierania romów razem z linkami do instrukcji i odpowiedniego TWRP, odniosłem  takie wrażenie, to akurat szczegół, nie to było główną treścią odpowiedzi. 

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Czy moglby ktos proszę napisać osobie bardzo słabo zaznajomionej z temetem instrukcje krok po kroku jak przywrócić poprzedni system? Po instalacji jednej z wersji miui dla andka 5.1 telefon nie chce się wlaczyc, zostaje na logo miui.

Udalo mi sie uzyskac dostep do pamieci telefonu z poziomu PC oraz mam TWRP 3.0.0-1

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...