Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Router 3


alban7314

Rekomendowane odpowiedzi

Czym się różni wersja r3 od r3c?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Czym się różni wersja r3 od r3c?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka





Sorry za zamieszanie ja mam wersję r3, ale nigdzie nie mogę znaleźć r3c


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie jeżeli są w tym dziale aktywne. Jak Wam na Mi R3 działa pobieranie torrentów? Niby mogę ustawić pobieranie ale po chwili pojawia się błąd i koniec. Czytałem że należy uaktywnić klienta czy konto Xunlei żeby nie zrywało pobierania ale..u nas nie bardzo to chyba działa a w mobilnej apce choć wiem o który plugin chodzi to mi się on nie pojawia. W ogóle po przesiadce z Mi WiFi Mini zniknęły mi dotychczasowe pluginy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2017 o 15:02, Vergiliusz napisał:

Panowie i Panie jeżeli są w tym dziale aktywne. Jak Wam na Mi R3 działa pobieranie torrentów? Niby mogę ustawić pobieranie ale po chwili pojawia się błąd i koniec. Czytałem że należy uaktywnić klienta czy konto Xunlei żeby nie zrywało pobierania ale..u nas nie bardzo to chyba działa a w mobilnej apce choć wiem o który plugin chodzi to mi się on nie pojawia. W ogóle po przesiadce z Mi WiFi Mini zniknęły mi dotychczasowe pluginy.

Jak Ci się sprawuje ten router? Jestem zainteresowany kupnem jego,ale dokładnie nie wiem jak on działa :P I jak tam wyszło ogólnie z torrentami u Ciebie ? Jaka wersje jeszcze jakby co kupić z "C? czy bez ?

Edytowane przez lockerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, lockerek napisał:

Jak Ci się sprawuje ten router? Jestem zainteresowany kupnem jego,ale dokładnie nie wiem jak on działa :P I jak tam wyszło ogólnie z torrentami u Ciebie ? Jaka wersje jeszcze jakby co kupić z "C? czy bez ?

Działa lepiej niż mini wifi tzn transfer jest dużo lepszy. Torrenty to chyba pięta achillesowa Xiaomi bo nie działa to tak jak należy. Czytałem iż wszystko zależy od tego jaki to jest torrent czy prywatny czy coś takiego no i że dobrze jest włączyć akceleratora Xunlei.

No cóż problem w tym że Xuneli nie pojawi się od tak w dodatkach w apce na androida czy iPhone, trzeba w routerze zmienić region na Azję a i to nie jest pewne. U mnie po zmianie pojawiły się róźne pluginy ale obsługujące jakiegoś operatora internetu w Chinach.

Ja mam tego R3 który ma USB model R3C nie ma USB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Vergiliusz napisał:

Działa lepiej niż mini wifi tzn transfer jest dużo lepszy. Torrenty to chyba pięta achillesowa Xiaomi bo nie działa to tak jak należy. Czytałem iż wszystko zależy od tego jaki to jest torrent czy prywatny czy coś takiego no i że dobrze jest włączyć akceleratora Xunlei.

No cóż problem w tym że Xuneli nie pojawi się od tak w dodatkach w apce na androida czy iPhone, trzeba w routerze zmienić region na Azję a i to nie jest pewne. U mnie po zmianie pojawiły się róźne pluginy ale obsługujące jakiegoś operatora internetu w Chinach.

Ja mam tego R3 który ma USB model R3C nie ma USB

Z prywatnych torrentow najczęściej korzystam i tak się zastanawiam jak dziala znimi heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu szybszy, chłodniejszy... i tyle. 

Ale i tak za bardzo nie wiem coby mogli dodać. AC obsługuje, a kolejna technologia dopiero w powijakach. 

Ps. Mój R3... od pół roku... działa świetnie :) \

Ps2. Jak sprawdzić czy mam 3C? Na dole, napis chiński i trójka przy nim... więc chyba nie 3C. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, milenium17 napisał:

Xiaomi zaprezentowało nową wersję Routera - Usb 3.0, 256MB DDR3-1200 MHz i inne.

http://c.mi.com/thread-236409-1-0.html

Trochę mylącą nazwę dali, można by przypuszczać że pod tym kryje się wsparcie dla modemów 3G a to tym czasem oznaczenie kolejne z rzędu po 3C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vergiliusz napisał:

Trochę mylącą nazwę dali, można by przypuszczać że pod tym kryje się wsparcie dla modemów 3G a to tym czasem oznaczenie kolejne z rzędu po 3C

Dokładnie - rzuciłem się .... a tu klops :)

BTW - jest już Presale ale za 60 USD... - tzn był ....na GB

Edytowane przez milenium17
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyjaśnijcie proszę bo już się pogubiłem.

Router obsługuje przy 5G prędkość 867Mbps oczywiście teoretycznie, niech by było nawet przez połowę, to i tak powinno być na biedę 50MBs? 

Do routera mam podłączony wd my cloud. Po kablu leci jakieś 50/70MBs, po Wi-Fi nie poleci ponad 6 z mi4c. Telefon podpięty pod pasmo 5G. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2017 o 05:06, AdamKli napisał:

867 to prędkość między urządzeniami w sieci. Port od internetu jest wąskim gardłem bo ma tylko 100mb..

Ale wan nie ma tu nic do rzeczy. Chmura podpięta kablem bezpośrednio pod router. Jak u was wyglądają transfery wewnątrz sieci? 

Sprawdziłem jeszcze prędkości na wewnętrznej pamięci routera, tutaj również prędkość nie przekracza 6MB/s

 

Screenshot_2017-06-13-21-10-16-308_com.pzolee.android.localwifispeedtester.png

Screenshot_2017-06-13-21-09-21-179_com.pzolee.android.localwifispeedtester.png

 

Edit:

 

Zagadka rozwiązana. Otóż z moich obserwacji wynika, że nie tylko wan jest ograniczony do 100Mbs ale wszystkie połączenia kablowe. Więc jeżeli łączymy się przez WiFi z czymkolwiek po kablu to mamy kaganiec na 100Mbs

Edytowane przez Baryla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś mógłby mi pomóc z tym routerem.

Mam problem z pobieranymi plikami - po ściąganiu z prawidłową prędkością następuje szybki spadek pobierania do 0. Później następuje chwilowe odbicie ze zwiększoną prędkością i później znów wraca do 0. co może być przyczyną? logi wyglądają w porządku. Przy oglądaniu internetowych transmisji też jest problem z zacinaniem. Wcześniej miałem router ASUS RT-N12+ i nie miałem problemów z pobieraniem ani oglądaniem transmisji online. Mam radiówkę od lokalnego dostawcy. Dzięki za podpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=5TMyXHWU8_E&feature=em-upload_owner

 

logi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos bylby zainteresowany to xiaomi router 3 po wgraniu softu padavan obsluguje modemy. Ja podlaczylem huawei e3372 i smiga. Transfery na 5ghz mam 60-70mbit, wiec znosnie. Internet z orange "grunwald". Dodam tylko ze jestem dosc blisko nadajnika i nie potrzebowalem anteny i huba. Urzadzenie wyrabia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=550069

Link do instrukcji wgrywania padavana. Mozna wrocic do stocka.

Przy wgrywaniu warto sprawidzic czy procesor obsluguje vtx intela, ewentualnie wlaczyc go w biosie- u mnie na laptopie procesor nie obslugiwal, na stacjonarnym musialem wlaczyc w biosie i poszlo. Oba sprzety dosc leciwe ale poszlo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Chciałbym zakupić ten router dokładnie w wersji 3 bez c

http://allegro.pl/xiaomi-mi-wifi-router-3-i6814282009.html

Nie znam się na tym totalnie, ale wiem, że mój obecny tp-link z 60mb/s pokazuje jedyne 25 a czasami nawet 15mb/s.

Obecny nie jest dwupasmowy i nie posiada standardu AC więc może dlatego działa jak działa?

Czy ten Xiaomi zapewni mi przynajmniej 85% prędkości w 5Ghz z 60mb/s?

Bardzo proszę o wypowiedź bo nowy router jest mi potrzebny od zaraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.07.2017 o 11:54, tomasov napisał:

Witam!Chciałbym zakupić ten router dokładnie w wersji 3 bez c

http://allegro.pl/xiaomi-mi-wifi-router-3-i6814282009.html

Nie znam się na tym totalnie, ale wiem, że mój obecny tp-link z 60mb/s pokazuje jedyne 25 a czasami nawet 15mb/s.

Obecny nie jest dwupasmowy i nie posiada standardu AC więc może dlatego działa jak działa?

Czy ten Xiaomi zapewni mi przynajmniej 85% prędkości w 5Ghz z 60mb/s?

Bardzo proszę o wypowiedź bo nowy router jest mi potrzebny od zaraz :)

Niestety u mnie transmisja po WiFi max 40/50 Mbs coś jest nie tak z tym szybkim wifi. W zasadzie takie same prędkości osiągam na paśmie 2.4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje kupić Xiaomi Router 3.

Czy ktoś korzysta z usługi DLNA? Działa bezproblemowo? W moim aktualnym routerze nie mam i zmieniając router potrzebuje tej funkcji.

Przy okazji pytanko do bardziej doświadczonych w kupowaniu w Gearbescie. Jest w preorderze Router 3G za 60$. Trochę dużo w porównaniu do 30$ za Router 3. Ma ktoś doświadczenie jak zmieniają się ceny po preorderze? Na pewno pójdzie w dól tylko zastanawiam się o ile i w jakim czasie. Parę dolarów mógłbym dołożyć do 3G, ale nie za dużo. Nie wiem jak to u nich działa i zastanawiam się czy czekać na rozwój sytuacji z Routerem 3G.

 

 

 

Edytowane przez kumpel_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...