Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Router 3


alban7314

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Eragon napisał:

buahahahahahahhahahhahahhahahahhahahahahahahahahhaha

Jakis dobry kawalek mnie ominal ;)? Ogolnie jest jeden problem z tym firmwarem - automatycznie sie aktualizuje do najnowszego chinskiego i nie wiem gdzie to zablokowac. 

Edytowane przez didny
nie chcialem 2 postow a zapomnialem dopisac w 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, didny napisał:

Jakis dobry kawalek mnie ominal ;)? Ogolnie jest jeden problem z tym firmwarem - automatycznie sie aktualizuje do najnowszego chinskiego i nie wiem gdzie to zablokowac. 

Gościu chce mieć chyba zdjęcie wersji angielskiej żeby porównywać to ze swoją chińską, i na tej podstawie przeprowadzić konfigurację sprzętu. Bo innej możliwości nie widzę. 

 

A że soft się aktualizuje... to dobrze :D Musi być gdzieś blokada tego. No musi. Ale nwm gdzie, nie posiadam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.06.2016 o 13:14, homman napisał:

Pytanie czy masz laptopy zgodne z 5Ghz. Telefony xiaomi są zgodne.

Które telefony są zgodne? Ja mam Redmi3S i on działa tylko na częstotliwości 2,4Ghz...

A tak na marginesie, może kogoś zainteresuje - jest możliwość zakupu tego routera z gearbesta za 25,66$ wg mnie świetna cena
http://cebula.online/promocje/gearbest/xiaomi-mi-wifi-router-3/

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty piszesz? "Router to 3c bez usb?" Masz problemy z czytaniem? Przecież 3C działa tylko na 2,4 Ghz a tu jest kilka razy powtórzone:

Cytat

Original Xiaomi Mi WiFi Router 3 1167Mbps 2.4GHz 5GHz Dual Band 128MB ROM with 4 Antennas
With 867Mbps wireless speeds over the crystal clear 5GHz band and 300Mbps over the 2.4GHz band...
Simultaneous dual band networks, 2.4GHz (300Mbps) and 5GHz (867Mbps)

Poza tym na fotce ja widzę port USB, nie wiem jak Ty...
Tu masz 3C jakby Cię interesował za 23,59$
Original Xiaomi Mi 802.11n 300Mbps WiFi Router 3C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ne GearBest pojawiła się przedsprzedaż tego routera z oryginalnym oprogramowaniem w wersji angielskiej i wtyczką EU.

http://www.gearbest.com/wireless-routers/pp_497233.html

 

Mam kilka pytań co do tego urządzenia:

1. Można go zasilić  przez PoE?

2. Jest możliwość zamontowania go na ścianie?

3. Antenki można wymienić?

 

 

Edytowane przez krss32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, AdamKli napisał:

Odkopię, ktoś korzysta z rutera w obecnej chwili? Zastanawiam się nad zakupem bo obecny tp-link w drugim pokoju gubi zasięg do tego straszne straty sygnału. Internet 120Mbps warto ten modem kupić? 

Hej,

ja korzystam z routera miwifi 3R (ac) i moge go smialo polecic. Szczerze mowiac to najlepszy i najstabilniejszy router z ktorego korzystalem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, AdamKli napisał:

@didny na jakim łączu masz modem? Jakie prędkości osiągasz względem prędkości którą masz? Mój tplink który kupiłem za grosze na szybko łącze 120 a po wifi ledwo 60 leci.. A router 2m od laptopa. emoji16.png

No ja mam internet akurat slaby ;) na cale 40 Mbps leci 5.4 MB/s max wiec praktycznie 100%. Musialbym sprawdzic z przesylem plikow w sieci. Jak masz kompa na standarcie N albo AC to nie powinno byc zadnych problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, didny napisał:

tutaj jakby ktos chcial roma po angielsku do Xiaomi mi wifi 3R (AC). jakby cos nie odpowiadam za problemy, bricki itp. https://www.dropbox.com/s/0nyxvvjn82vvoh7/miwifi_r3_all_2.10.25_INT_ENG.bin?dl=0

No to nie pomagasz :D Ale dzięki.

Czy Ta appka na tel ma w sobie WSZYSTKIE ustawienia?

Czy może WSZYSTKIE najważniejsze ? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Eragon napisał:

No to nie pomagasz :D Ale dzięki.

Czy Ta appka na tel ma w sobie WSZYSTKIE ustawienia?

Czy może WSZYSTKIE najważniejsze ? :P 

Nie pomagam w czym? Jak sobie flashujesz router i ci nawali prad to czemu mialbym za to odpowiadac ;)? Ja tego romu uzywam i ma wiecej opcji niz apka - w apce nie mozna ustawiac port forwarding i paru innych rzeczy. Albo google translate, albo uczysz sie chinskiego albo ten rom. Tutaj dowod ze dziala ;)

NkJEREM2RDJCQTRGRDZBMEZDRkJCMUU4QTcwQjhFMjg.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, krss32 napisał:

@didny Albo oficjalna angielska wersja, którą od ponad 2 tygodni można kupić na aliexpress (około 5$ droższa).

Nono, dokladnie. Najlepiej chyba tak bardzie. Wie ktos czy oprocz romu angielskiego rozni sie ta wersja czyms innym? Moze jakby byl miedzynorodowy rom to tez bym sie przesiadl na cos nowszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, didny napisał:

Nono, dokladnie. Najlepiej chyba tak bardzie. Wie ktos czy oprocz romu angielskiego rozni sie ta wersja czyms innym? Moze jakby byl miedzynorodowy rom to tez bym sie przesiadl na cos nowszego

Z tego co zauważyłem te z aliexpress nie różnią się raczej niczym oprócz języka - nie ma np oryginalnej wtyczki EU. Na gerabest trwa przedsprzedaż,  która kończy się pod koniec miesiąca - tutaj możliwe, że będzie to już wersja international. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, krss32 napisał:

Z tego co zauważyłem te z aliexpress nie różnią się raczej niczym oprócz języka - nie ma np oryginalnej wtyczki EU. Na gerabest trwa przedsprzedaż,  która kończy się pod koniec miesiąca - tutaj możliwe, że będzie to już wersja international. 

A samo xiaomi nie daje pobrać "od siebie" firmware po english?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, AdamKli napisał:

http://www.gearbest.com/wireless-routers/pp_346394.html?wid=21

Cena przystępna, zamawiał ktoś u nich? A może w jakimś innym sklepie kupić? Chyba nie znajdę nic na miejscu i będę musiał ściągnąć z zagranicy. 

Ja kupiłem od nich już kilkadziesiąt produktów Xiaomi, również tą chińską wersje Routera. Wszystkie oryginały. Sklep polecam jak najbardziej. Z alie bym się bał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o odpowiedz bo nigdzie tego nie znalazlem a w kazdym ogloszeniu u Chinczykow jest napisane cos innego.

Jaka predkosc ma port WAN? 10, 10/100 czy 10/100/1000? 

Lan rozumiem ze ma tylko 10/100?

Sa jakies realny testy przeprowadzone na tym routerze? Mam lacze 500/500 w domu i szukam jakies dobrego i w miare taniego rozwiazania ;) zeby chociaz te 200-300 pociagnelo na wifi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ik`ey napisał:

10/100 WAN port (Auto MDI/MDIX)*1

Tzn jeśli podepnę kablem internet od usługodawcy 150Mb/s to po wifi poleci tylko 100?

edit: Wydaje mi się że dobrze myślę. A jeśli podepnę się kablem a nie przez wifi poleci 150 czy wąskie gardło przepuści tylko 100 niezależnie czy wyjście będzie na wifi czy LAN? 

Edytowane przez AdamKli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...