Hari2496

Wirus czy system? Bardzo Proszę O Pomoc! :(

Recommended Posts

Screenshot_com.skype.raider_2016-04-14-19-44-40.png.                               Często wyskakuje i dotyczy nie tylko Skype, ale także innych aplikacji. I nie wiem czy coś w systemie zaznaczyłam czy to jakiś wirus mi się wkradł. Wyskakuje także brak karty a dzwonić mogę i kontakty są. Zresetowałam telefon wyjmując baterie i kartę i nic to nie dało. Jak mam to rozwiązać? Wszystkie antywirusy, które mam czyli CM i systemowy nie wykryły wirusa. Bardzo proszę o pomoc.

Edited by Hari2496
dodatkowe informacje.

Nic dziwnego. Aplikacja chce dostać pozwolenie na dostęp, więc system się Ciebie pyta, czy takowy udzielić. MIUI z założenia nie daje dostępu apką do wszystkiego, czego chcą, dopóki o to nie poproszą, więc nawet akceptacja w Google Play, nie daje akceptacji w samym systemie, czyli taki FB ma np. dostęp tylko do tego, do czego mu pozwolisz (u mnie tylko do najważniejszych rzeczy, czyli dokładnie z 2 pozwolenia z 20 wymaganych xD)

• Like 1

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Tylko wyskakuje mi to np 3 pod rząd co 10 sekund. Aż tyle tego włączyłam?! :D Gdzie mogę wyłączyć te aplikacje? 

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Tylko wyskakuje mi to np 3 pod rząd co 10 sekund. Aż tyle tego włączyłam?! :D Gdzie mogę wyłączyć te aplikacje?

4 godziny temu, Hari2496 napisał:

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Tylko wyskakuje mi to np 3 pod rząd co 10 sekund. Aż tyle tego włączyłam?! :D Gdzie mogę wyłączyć te aplikacje? 

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Tylko wyskakuje mi to np 3 pod rząd co 10 sekund. Aż tyle tego włączyłam?! :D Gdzie mogę wyłączyć te aplikacje?

Panel sterowania->Uprawnienia.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.