Frty

Xposed

Recommended Posts

Będzie działać xposed na android 7? Korzysta ktoś z Was z opcji odtwarzania youtube w tle?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Po instalacji "xposed-v87-sdk23-arm64-MIUI-edition-by-SolarWarez-20161126" system nie ładuje się, wisi na logo Mi oraz powerade android, lataja kuleczki i stoi tak cały czas. System to najnowszy global beta.

17 godzin temu, Kamil Kupiec napisał:

YouTube się blokuje przy włączonym module youtube adaway w xposed. 

Blokuje? Tzn modul nie spełnia swojej roli? Zainstaluj starszą wersję youtube i wyłącz w sklep play autoaktualizacje. To powinno pomóc

W moim przypadku Adaway i Youtube Background Playback działają na starszej wersji youtube'a.

Jednak winą był adguard ze starymi aktualizacjami. Natomiast przestał działać miui 8 tweaks xposed. Jest force close przy włączaniu aplikacji. 

Czy ktoś kto ma MIUI na N sprawdzał czy magisk lub klasyczny SDK25 od PurifyOS działa na MIUI? 
Wczoraj sprawdzałem najnowsze wersje plików i pod LOS14 nawet działa ale obawiam się że tak jak z poprzednimi SDK, SolarWarez będzie musiał w tym pomaczać paluszki żeby na MIUI poszło...

Edited by Shamoth

@Kamil Kupiec MIUI 8 Tweaks już zaktualizowano i ma działać.
Potwierdzam, działa.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

7 godzin temu, Daviteusz napisał:

Wgrane od wczoraj, śmiga jak należy ;)

Ukryj treść

8809b108646c3fa70d1d017d09608d7e.jpgd59a31e71748f14ec5eba202f2f94897.jpg

Będzie działać na ViperOs? 

Edited by Kamil Kupiec

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.