Jump to content

Xposed

Recommended Posts

Witam, czy komuś udało się zainstalować xposed na xiaomi.eu dev vel. Miuipolska?  

Mi niestety pokazuje komunikat installed but not active w wesji 20160217 solarwarez.  

3 minuty temu, marcinj6 napisał:

A ktory to zip? Bo duzo tych wersji i nie wiem ktora wybrac..

Mam rom miuipolska 6.4.9

Zgodnie z telefonem, miui 6/7 android 5.1 64 bit, nazwa jest taka sama jak niedziałającego 

3 minuty temu, marcinj6 napisał:

A ktory to zip? Bo duzo tych wersji i nie wiem ktora wybrac..

Mam rom miuipolska 6.4.9

Zgodnie z telefonem, miui 6/7 android 5.1 64 bit, nazwa jest taka sama jak niedziałającego 

1 minutę temu, marcinj6 napisał:

a testowaleś już jakiś moduł? bo jest ich troche na tej stronie?:)

Hmm nie działa mi ten z xexternalsd mam jednal obb to sd i on powinien działać 

1 minutę temu, marcinj6 napisał:

a testowaleś już jakiś moduł? bo jest ich troche na tej stronie?:)

Hmm nie działa mi ten z xexternalsd mam jednal obb to sd i on powinien działać 

Wlasnie to zauwazylem! Kurde 1.5 godziny na bateri a 34% poszlo w chmury..

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Jak wywalic xposed bo mam apke zainstalowana ale oprocz tego instalowalem fixa z zipa w twrp..

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, marcinj6 napisał:

ja mam miuipolska 6.4.9 a model 32gb z kartą pamięci 16gb. a baterie pożerało okropnie a miałem tylko zainstalowany moduł greenify.

Wychodzi mi z 6 godzin w tzw heavy usage ;-) greenify nie potrzeba przy tym systemie ubijania apk, ale więcej jest korzyści niż minusów. 

• 3 weeks later...

zainstalowałem odpowiedniego xposed zip'a i apk, w zakładce framework pokazuje że niby jest active na zielono, ale nie mogę pobrać żadnego modułu.... ktoś coś poradzi...??

• 1 month later...
  • 3 weeks later...

Już nie pamiętam, skąd brałem ale miałem z pół dnia xposed na MIUI. Chyba chciałem użyć zaawansowanych opcji w greenify. Ogólnie zrezygnowałem z zaśmiecania systemu - jakoś nawet gravity box nie ściągnąłem...

• 10 months later...

@Lamcza mylisz się, xposed bez problemów działa bez ROOTa jeśli zainstalujesz go przez TWRP. Problem w tym, że są moduły które potrzebują dodatkowo su.

13 godzin temu, Kamil Kupiec napisał:

Jest możliwość wgrania xposed bez twrp i roota? 

Bez roota jest możliwość, ale bez twrp to już tak nie bardzo.

Edited by Daviteusz
  • Like 1

myle sie i chetnie sie dowiem jakie ciekawe moduly nie potrzebuja roota :D ? Tu  pije do tego ze bez roota to gdzie jest sens z instalacja xposeda ?

Dla mnie, to jakby ktos chciał poplywac, ale nie mial ochoty sie zbblizac do wody :P.

Edited by Lamcza

@Lamcza xMIUI, MIUI 8 Tweaks, Gravitybox, XinternalSD, YouTube AdAway, YouTube Background Playback, Snapprefs, Lucky Patcher (In App patcher)  nie potrzebują roota. Co do gravitybox'a  i snapprefs nie jestem jednak pewny na 100%. LuckyPatcher jest głównie przeznaczony pod Root ale bez niego też sobie poradzi w pewnych sytuacjach.

20 godzin temu, Lamcza napisał:

Tu pije do tego ze bez roota to gdzie jest sens z instalacja xposeda ?

Dla mnie, to jakby ktos chciał poplywac, ale nie mial ochoty sie zbblizac do wody :P.

Odpowiadając na twoje pytanie:

Sens jest taki, że jeśli ktoś nie potrzebuje roota a chciałby mieć sam xposed to będą mu co poniektóre moduły działać. 

Co do drugiej kwestii to się nie zgadzam. Gdy by nie miał ochoty zbliżać się do wody to nawet nie zainstalowałby xposed :D 

Tutaj nie chodzi o sens czy nie, chodzi tylko o to czy jest możliwość czy nie :D Pytanie było proste więc po co tutaj się rozwodzić i snuć jakieś niepotrzebne domysły :P  

• Like 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...