Skocz do zawartości

Xposed


Frty

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, marcinj6 napisał:

a testowaleś już jakiś moduł? bo jest ich troche na tej stronie?:)

Hmm nie działa mi ten z xexternalsd mam jednal obb to sd i on powinien działać 

1 minutę temu, marcinj6 napisał:

a testowaleś już jakiś moduł? bo jest ich troche na tej stronie?:)

Hmm nie działa mi ten z xexternalsd mam jednal obb to sd i on powinien działać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcinj6 napisał:

ja mam miuipolska 6.4.9 a model 32gb z kartą pamięci 16gb. a baterie pożerało okropnie a miałem tylko zainstalowany moduł greenify.

Wychodzi mi z 6 godzin w tzw heavy usage ;-) greenify nie potrzeba przy tym systemie ubijania apk, ale więcej jest korzyści niż minusów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
18 godzin temu, Daviteusz napisał:

@marcinj6. Najnowszy xposed pobrałem z eu.miui.com. z xda nie chciał się flashować w TWRP.

Mam najnowsze MIUI 8 jakie jest dostępne tutaj na forum. Na tą chwilę mam takie moduły:

2d966103251b49849ab636a18a67ba7a.jpg

• Tapatalk • Redmi Note 3 3/32 •

To instalowałeś : http://en.miui.com/thread-188870-1-1.html ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

@Lamcza mylisz się, xposed bez problemów działa bez ROOTa jeśli zainstalujesz go przez TWRP. Problem w tym, że są moduły które potrzebują dodatkowo su.

13 godzin temu, Kamil Kupiec napisał:

Jest możliwość wgrania xposed bez twrp i roota? 

Bez roota jest możliwość, ale bez twrp to już tak nie bardzo.

Edytowane przez Daviteusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myle sie i chetnie sie dowiem jakie ciekawe moduly nie potrzebuja roota :D ? Tu  pije do tego ze bez roota to gdzie jest sens z instalacja xposeda ?

Dla mnie, to jakby ktos chciał poplywac, ale nie mial ochoty sie zbblizac do wody :P.

Edytowane przez Lamcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lamcza xMIUI, MIUI 8 Tweaks, Gravitybox, XinternalSD, YouTube AdAway, YouTube Background Playback, Snapprefs, Lucky Patcher (In App patcher)  nie potrzebują roota. Co do gravitybox'a  i snapprefs nie jestem jednak pewny na 100%. LuckyPatcher jest głównie przeznaczony pod Root ale bez niego też sobie poradzi w pewnych sytuacjach.

20 godzin temu, Lamcza napisał:

Tu pije do tego ze bez roota to gdzie jest sens z instalacja xposeda ?

Dla mnie, to jakby ktos chciał poplywac, ale nie mial ochoty sie zbblizac do wody :P.

 

Odpowiadając na twoje pytanie:

Sens jest taki, że jeśli ktoś nie potrzebuje roota a chciałby mieć sam xposed to będą mu co poniektóre moduły działać. 

Co do drugiej kwestii to się nie zgadzam. Gdy by nie miał ochoty zbliżać się do wody to nawet nie zainstalowałby xposed :D 

 

Tutaj nie chodzi o sens czy nie, chodzi tylko o to czy jest możliwość czy nie :D Pytanie było proste więc po co tutaj się rozwodzić i snuć jakieś niepotrzebne domysły :P  

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...