Skocz do zawartości
  • 0

Telefon za około 1000 zł


qaszanqers

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie! Oglądając wiele filmów o telefonach marki Xiaomi postanowiłem spróbować zanurzyć się się w świat tych telefonów. Jestem w tym totalnie zielony dlatego chciałbym zapytać was, użytkowników o pomoc w wyborze telefonu za około 1000 polskich złotówek. 
Czego oczekuje od telefonu to:

-Ekran 5 cali lub trochę większy
-Bateria która wytrzyma przynajmniej jeden pełny dzień intensywnego użytkowania (sieć 3G/LTE włączona przez cały dzień [czas włączenia ekranu dzisiaj:5 g 47m, ładowany w połowie dnia], czasem jakaś gierka, dużo muzyki i Youtube oraz przeglądania stron internetowych)
-Najlepiej język polski a przynajmniej angielski oraz możliwość usunięcia "śmieciowych aplikacji" (wiem, że ma to coś wspólnego z Bootloaderemi rootem ale nie znam się na tym) 

 

Myślałem nad Redmi Note 3 Pro albo Mi4s. Pozdrawiam :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
14 minut temu, qaszanqers napisał:

@MD13 Nie bałeś się, że nie zmieści Ci się do spodni ? :P
Do marynarki sportowej mam takie z płytkimi kieszeniami ze nawet leciutko moja Xperia M2 wystaje a co dopiero RN3P czy Mi Note 

Najpierw sobie wyciąłem kartonik o identycznych wymiarów jak fonik. I po tym wiedziałem ,że w moje kieszonki się zmieści. Zawsze to jest jakiś pogląd. Ale każdy ma inaczej. Na przykład moja żona nie chce nic większego niż 5 cali. Dla niej 5,5 cala to za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...