Sign in to follow this  
BlueZ

Problem z kamerką przednią Xiaomi Mi4 LTE

Recommended Posts

Witam , mam problem . Posiadam Xiaomi Mi4 LTE. Jest problem w postaci kamerki przedniej . Mam najnowsze dostępne oprogramowanie dla tego modelu z MIUI POLSKA i problem jest taki , gdy włączam aparat jest okey , lecz przy Snapchat , messenger instagram lub inne aplikacje wykorzystujące kamerkę przednią , strasznie przybliża , na tyle że nie mogę zmieścić 2 osób w poziomie (o pionie nie mówię ) gdzie na pionie w aparacie (dedykowanej aplikacji) mieszczę spokojnie 3 osoby . Czy problem leży w oprogramowaniu , czy to raczej wina aplikacji? Da się to jakoś ustawić ? Nie znalazłem opcji pomniejszenia lub zmiany rozmiaru zdjęcia . Co o tym sądzicie ?

Edited by BlueZ

Jeżeli w apce aparatu jest OK, to raczej wina apliakcji Snapa/mess...

Snapchat niestety tak wariuje z niektórymi telefonami Xiaomi. Miałem to samo w RMN2. Dodatkowo nie da się nic nagrać, bo obraz szaleje. Podobno jest jakaś odpowiednia wersja na xda, która działa.

Edited by Hexia

Problemu z jasnością nie mam , nagrywa w porządku , lecz powiększa drastycznie na Snapchat , Messenger , Instagram , wszystko co wykorzystuje kamerę . Dziwne , bo żaden inny telefon nie robi tego . Tak jakby nie widział rozdzielczości apataru poprawnie ..

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this