Skocz do zawartości

Czy jakość aparatu została poprawiona aktualizacjami?


Mayex

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do kupna Redmi Note 3 pro i zastanawia mnie jakość wykonywanych przez niego zdjęć. Czytałem opinie że aparat robił kiepskie zdjęcia ale porawione to zostało po paru aktualizacjach. Jak to naprawdę wygląda?

Posiadam aktualnie nexusa 5x, który ma świetny aparat ale bateria jest fatalna i ledwo dociagam do 3h sotu.

Możecie mi wrzucić tu parę przykładowych zdjęć wykonanych rn3/rn3p? Bardzo by mi to pomogło w wyborze, bo aparat to jedna z najważniejszych dla mnie rzeczy przy wyborze telefonu.

Edytowane przez Mayex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mayex napisał:

Przymierzam się do kupna Redmi Note 3 pro i zastanawia mnie jakość wykonywanych przez niego zdjęć. Czytałem opinie że aparat robił kiepskie zdjęcia ale porawione to zostało po paru aktualizacjach. Jak to naprawdę wygląda?

Posiadam aktualnie nexusa 5x, który ma świetny aparat ale bateria jest fatalna i ledwo dociagam do 3h sotu.

Możecie mi wrzucić tu parę przykładowych zdjęć wykonanych rn3/rn3p? Bardzo by mi to pomogło w wyborze, bo aparat to jedna z najważniejszych dla mnie rzeczy przy wyborze telefonu.

Aktualizacje poprawiają też aparat, ale szału i tak nie ma. Za to z baterią, jak dla mnie, jest szał - trzyma aż miło. :) 
Redmi Note 3 ma inny aparat. Zdjęcia zrobione Redmi Note 3 Pro były już na forum - poszukaj. Poza tym, w internecie masz też sporo testów ze zdjęciami robionymi tym aparatem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pivor napisał:

Szczerze mówiąc, to rm3p robi żałosne zdjęcia nawet jak na telefon w tej klasie cenowej. Spodziewać by się mogło jakości co najmniej na poziomie S5/G3 a tu ledwo goni S4, a o zdjęciach w nocy można zapomnieć.

Wrzuć jakieś sample jeśli możesz, na forum jest jakieś 2 zdjęcia i tyle, w internecie też mało tego. Bardzo mi się podoba RN3p, jest coś z podobną baterią, metalową obudową w podobnej cenie i lepszym aparatem? Chyba nie :/

 

Próbowaliście innych apek? Google Camera Camera-fv5? Może kwestia softu?

Edytowane przez Mayex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że za taką kase, można przeżyć. Zawsze coś nie wyjdzie, nawet w droższych modelach, czy markach. A w tym, spokojnie można pyknąć fotkę na miejscu kolizji itp sytuacjach. Jak jadę na wycieczkę to i tak biorę aparat

Nobi85 i tak nieźle to wygląda, na fb i tak nie zauważy nikt czy to jakiś ekstra aparat robił :)

Edytowane przez krocu11
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krocu11 napisał:

Ja uważam, że za taką kase, można przeżyć. Zawsze coś nie wyjdzie, nawet w droższych modelach, czy markach. A w tym, spokojnie można pyknąć fotkę na miejscu kolizji itp sytuacjach. Jak jadę na wycieczkę to i tak biorę aparat

Nobi85 i tak nieźle to wygląda, na fb i tak nie zauważy nikt czy to jakiś ekstra aparat robił :)

No właśnie ja nie zabieram już na wycieczki aparatu bo w telefonie mam wystarczający, a często zdjęcia z mojego amatorskiego d550 są mniej przyjemne niż te z nexusa i jest strasznie nieporęczny, a taki telefon ma się zawsze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Mayex said:

Wrzuć jakieś sample jeśli możesz, na forum jest jakieś 2 zdjęcia i tyle, w internecie też mało tego. Bardzo mi się podoba RN3p, jest coś z podobną baterią, metalową obudową w podobnej cenie i lepszym aparatem? Chyba nie :/

 

Próbowaliście innych apek? Google Camera Camera-fv5? Może kwestia softu?

Fajnie ze RN3P ma wszystko "dopakowane" jak na te cenę, ale za kafla to jednak można oczekiwać czegoś więcej a nie jakości zdjęć na poziomie telefonów z przed 4 lat.

Ja osobiście próbowałem mx camera i google (dla filmów 4k) i różnicy prawie niema, tak przy okazji to normalne, że przy kręceniu 4k bateria pada w błyskawicznym tempie? (~90 minutowy filmik zjadł około 70%) i czy jest jakaś aplikacja, która automatycznie dzieli filmik na 4gb pliki, tak, żeby nie przerwało? (mx camera i domyślna apka po prostu się wyłącza jak rozmiar przekroczy 4gb).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 14.04.2016 o 08:11, pivor napisał:

Fajnie ze RN3P ma wszystko "dopakowane" jak na te cenę, ale za kafla to jednak można oczekiwać czegoś więcej a nie jakości zdjęć na poziomie telefonów z przed 4 lat.

to nie kwestia apki, obojetnie jaka znajdziesz bedzie to samo,to chodzi o karte pamieci bo zapewne tam masz ustawione miejsce na zdiecia,karta jest zformatowana na fat32 czyli najwiekszy plik pojedynczy wlasnie moze miec 4gb,nieprzeskoczysz tego zadna aplikacja

 

Edytowane przez mrosi
Edytujemy cytowaną zawartość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...