Skocz do zawartości

Pilna pomoc ! samoistne klikanie ... Mi4


mikoo178x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się dowiedzieć co może być odpowiedzialne za samoistne klikanie się wszystkich trzech przycisków na dole telefonu oraz fakt że podczas klikania klawisza wygaszania telefon czasami nie reaguje . Dziwne jest to że czasami przez parę minut wszystko jest w idealnym porządku ale bardzo często dzieje się tak że telefon sam wychodzi do ekranu głównego, cofa itd...

Za odpowiedzi z góry dziękuje:-D .

Telefon: Xaomi Mi4 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mówię ;) 

Wersja MIUI : MIUI 7 od MIUIPolska 6.2.18 (rozwojowa )

Problemy zaczęły się pojawiać jakoś miesiąc po zakupie telefonu .

Czasami nawet zdarza się tak że ekran wariuje i zaczyna wszędzie jakby sam klikać np. jak Przeglądam strony internetowe i zaczyna mi zaznaczać kawałki tekstu lub wchodzi w jakieś rzeczy w które w ogóle nie klikam . 

 

Dodam że telefon wrócił z gwarancji i gość stwierdził prosto "  mi sie telefon nie wieszał  "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się dowiedzieć co może być odpowiedzialne za samoistne klikanie się wszystkich trzech przycisków na dole telefonu oraz fakt że podczas klikania klawisza wygaszania telefon czasami nie reaguje . Dziwne jest to że czasami przez parę minut wszystko jest w idealnym porządku ale bardzo często dzieje się tak że telefon sam wychodzi do ekranu głównego, cofa itd...

Za odpowiedzi z góry dziękuje:-D .

Telefon: Xaomi Mi4 

Rozwiązaleś problem, bo właśnie przydarzyło mi się to samo i nie wiem co robić.

MI 4 Lte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam ten sam problem. Telefon tak świrował od samego początku, ale stwierdziłam, wgram miui polska i będzie git (takie też podpowiedzi od forumowiczów dostałam) 

I było git przez jakieś 2 czy 3 dni...potem telefon zaczął powoli wracać do poprzedniego stanu rzeczy aż wreszcie wczoraj odbiło totalnie...nagrzewał się niemiłosiernie, przyciski u dołu ekranu naciskały się samoistnie i wykrywał dotyk tam gdzie go nie było czyli sam z siebie wybierał jakieś aplikacje, wchodził w nie a potem je zamykał... 

Krawędzie mam wyłączone (tak tylko zaznaczę)

Czy oprócz serwisowania macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...