Skocz do zawartości

Xiaomi mi4s czy Redmi note 3 pro "snapdragon"


zelos156

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zastanawiam się nad zmianą mojego LG G3 na coś od xiaomi. Wpadły mi w oko dwie nowe sztuki z tego roku jakim są mi4s i note 3 pro. Do czego ma być telefon? Do wszystkiego. W note 3 pro podoba mi się bateria i podobno nie ma problemu z overheating-iem jak reszta modeli. Ale 5.5? Mam teraz i jednak chyba wolał bym coś mniejszego. Mi4s? 5' ekran, aczkolwiek boję się że wsparcie dla niego będzie kulało + snapdragon 8o8 widnieje on w g4 i jakoś nie porywa. Co sądzicie o tych dwóch telefonach? Wiecie coś o wsparciu od miui Polska dla tych urządzeń? Jakieś romy GLOBAL? Oglądałem recke Majstra Pirzu i note 3 pro przestawił genialnie, stąd moja zainteresowanie tym modelem. W dodatku 7 lub 8 h sot? Muzyka dla moich uszu. Chodzi mi najbardziej o wsparcie developerow lub systemów z językiem polskim od miui. Ale kompletnym Polskim bez żadnych krzaków. Tel chciałem kupić na stronie xiaomi.pl cena mi note 3 pro to 1k a 4s 1.3K nie wiem czy warto dokladac te 300 stowy, czy jednak mi note 3 pro jest lepszy? Czekam na waszą opinię na ten temat.

XYZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodzac z lg g3 na redmi note pro 3 robisz kilka krokow w tyl. Na mi4s napewno jeden krok w tyl. Pamietaj ze masz gorsze podzespoly jak aparat, wyswietlacz itd. W twojej sytuacji to lepiej mi5 brac.

Jednak jak juz chcesz kupic z tego co pisales to lepiej mi4s niz redmi note 3 pro. Procesor moze gorszy ale podzespoly ma duzo lepsze. Wyswietlacz, aparat czy nawet obsluga quick charge 2.0. Zaden telefon z serii redmi nie obsluguje quick charge 2.0 juz o 3.0 nie wspominajac. Seria redmi to budzetowe telefony ktore sa podzespolowo gorsze od serii mi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już przesada, że to zrobienie wielkiego kroku w tył. Przecież nawet to Redmi ma lepsze bebechy od tego lg3, które nie jest zbytnio udane. Ale racja na pewno redmi przegra wyświetlaczem, aparatem. To zależy co ważne dla samego użytkownika. Redmi ma niewątpliwą zalete jaką jest bateria. Tylko kwestia jeszcze tego jakiej jakości są tam ogniwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mówicie ze przegrywa ekranem, mam nadzieję że nie chodzi wam o rozdzielczość? Bo dla mnie 2K resolution na takich podzespołach to śmiech! Ten telefon przegrywa tą rozdzielczością. Chyba że chodzi wam o matryce, podświetlenie. Co do aparatu, to ze mnie to mierny fotograf... Wydaję mi się, że jak będę chciał coś uchwycić ważnego, to xiaomi poradzi sobie bez problemów. A co do romów wiadomo coś o wsparciu dla tych modeli? Z tego co wiem note 3 pro ma system global, a mi4s?

XYZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, ile osób tyle opinii, jak dla mnie Mi4s to raczej mały kroczek do przodu... Prawda Redmi Note 3 Pro to w lekka cofnięcie się, ale bez przesady, że Mi4s ma gorszy wyświetlacz od LG G3 :o, a aparat to kwestia... dyskusyjna... widziałem LG G3, które robiły strasznie paskudne zdjęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...