Skocz do zawartości

[ROM] Dyskusja o global dev OTA xiaomi


Trzucha

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
8 minut temu, adrx napisał:

Zauważyłem fajny ficzer, otóż gdy bateria się naładuje i dobije do 100% dioda powiadomień gaśnie. Bardzo fajne bo wiadomo że można odpiąć już telefon. 

Już od kliku wersji Global Dev tak jest ale też mi się to bardzo podoba.

Mam też wrażenie, że minimalnie szybciej się ładuje od ostatniej aktualizacji ale może tylko mi się wydaje. 

Oby rozwiązali w końcu ten problem, że czasami ładuje bardzo małym prądem i trzeba uruchomić ponownie, żeby zaskoczył. Od dobrych kilkunastu wersji sporadycznie występuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcuso86 napisał:

Po ostatniej aktualizacji telefon wogole nie przechodzi w Deep sleep. Też tak macie?

Póki co nie widzę różnic w stosunku do 7.2.9 ogólnie żadnych. Z tym że ja mam od kilkunastu dniu global dev, instalowałem przez miflash 7.2.9.

Edytowane przez Pawel978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, szunaj4 napisał:

Na każdej tak samo, wszystko zależy czy telefon wchodzi w deep sleep czy tez nie. 

U mnie na najnowszych dev xiaomi.eu albo stable xiaomi.eu trzymają po 5h na ekranie, kiedy np. na 6.9.9 trzyma 8-9h tylko nie chce mi się siedzieć na starym romie, bo chce się nowości :D Mozę jakiś custom rom sam nie wiem co robić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. 

Mam małe pytanie. 

Posiadam wraz z narzeczoną telefon Xiaomi Redmi Note 3 Qualcomm 2/16. 

Mamy zainstalowane Global Dev (ja mam też ZCX Twrp i su) i jest taka sprawa, że ja dostaje w piątek informacje o aktualizacji i ściąga mi 1,2Gb, a u niej wczoraj pobierało jedynie 57mb. 

Moje pytanie brzmi "dlaczego u mnie pobiera cały rom a u niej jedynie paczkę ostatnich aktualizacji?". 

Pozdrawiam Kamil 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
6 godzin temu, shirou93 napisał:

Nadal po zaszyfrowaniu telefonu nie da się aktualizować? Z każdą aktualizacją coraz mniej języka polskiego. Aplikacja kalendarz jest już po polsku?

U mnie 95% systemu jest w języku polskim. Nie zauważyłem żeby coś miało duże braki albo żeby przeszkadzało wręcz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Ja aktualizację kalendarz odinstowałem i wróciło do normy. Ale zauważyłem że znikła opcja volte i mam ostatnio problem z siecią. Kilka osób dzwoniło do mnie i załączyła im się skrzynka głosowa pomimo tego że tel miał zasięg. Chyba dzieje się tak gdy jestem w domu i siedzę na wi fi. Zawsze mam włączone wi fi i dane komórkowe oraz preferowane lte. Czy ktoś miał taki problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...