Skocz do zawartości

Problem z systemem


juventus82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o pomoc .Próbowałem zaktulizowac telefon do najnowszego andorida . Zawsze to robilem przez zainstaluj zip. W telefonie pojawila sie instalacja 1 z 1 zip i tak z 3 godziny sie aktualizowalo az telefon sie rozładował. Teraz wchodzi mi w tryb TRPW. I tyle nic wiecej.Staje na miui .W tym cały trybie pisze ze nie mam systemu.Pomozcie lopatologicznie co zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do tego twrp (wyłącz mi3 włącz trzymając vol+) wykonaj Wipe data i i wrzuć rom od nowa. Chwila jeśli miałeś 4.4. To musisz połączyć partycje system jak to zrobić masz tu

najpierw wrzuć ostatnia wersję na 4.4

Miałeś tą instalację instalacji w dziale download...

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki spanikowalem. Miałem któraś z 6.0.1 i chciałem zaktualizować do 6.4.

Nie wiem czemu ta aktualizacja trwała tak długo ze az telefon sie rozladowal

Wszedłem TWRP i chciałem z tego zainstalować. Znowu instalowalo się i instalowalo....

W końcu zwatpilem i podłączyłem do kompa i próbowałem przez miui pc suite. Na 50 procent flashowania stanęło i tak z godzinę nic się nie ruszalo. Odłączylem spróbowalem jeszcze raz to wyszło ze nie błąd

Spróbowalem jeszcze raz tym razem z wersją 6.3 (ściągalem w tamtym tygodniu) i.... działa.

Chyba na dłuższy czas daruje sobie aktualizacje. Od 9 sie męczyłem

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

A swoją drogą to normalne ze jak chce zaktualizować to pojawia się napis Instal 1 do 1 zip i tak to długo trwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...