Jump to content

Dioda powiadomień wyświetla złe kolory

modrzew
 Share

Recommended Posts

W moim RN2 po ustawieniu koloru niebieskiego dla powiedomień aplikacji wyświetla się kolor zielony (np: po przyjściu powiadomienia z messengera dioda zamiast świecić na niebiesko to świeci na zielonio) dla kontaktów i smsów kolory działają prawidłowo.

Posiadam rom 6.3.31, we dwóch wcześniejszych romach kolor był ok, w pewnym momencie się zorientowałem, że wyświetlana jest zła barwa.
Myślałem, że zmiana romu na nowszy (6.3.31) pomoże, ale nadal jest bez zmian.

• Like 1

@modrzew Ja też zauważyłem ostatnio że Messenger ma zieloną diodę choć w ustawieniach mam kolor niebieski,MIUI Polska mam w wersji 5.10.29,więc już wiekową wersje MIUI Polska,używam tej wersji od premiery i zawsze był kolor diody poprawny ale ostatnio coś się popsuło z messenger :) 

Gdybym miał określić kiedy pierwszy raz mi się wyświetlił zły kolor diody to około 14 dni temu,ale dokładnie nie mogę napisać kiedy to było 

bo ostatnio mało używam messenger

Osobiście zauważyłem, że każda aplikacja chyba może definiować własny kolor diody - dla powiadomień aplikacji również ustawiony mam niebieski, jednak powiadomienia z messengera podświetlają się na zielono, a że snapchata - na żółto.

@modrzew ale mi chodzi o to że u mnie się chyba od zawsze na zielono podświetla przy messenger, Facebook na niebiesko, snap na żółto tylko instagram ma kolor "różowy " bo taki mam ustawiony na powiadomienia aplikacji.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

No to u mnie taka sytuacja że tylko chyba messenger na zielono :/ co jest irytujące bo nieodebrane połączenia również mam ustawione na zielono

ja siedzę na romie 6.3.3

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Dioda zyje wlasnym zyciem, ale zeby ja okielznac trzeba zainstalowac light manager. Przy pomocy tej aplikacji mozna zdefiniowac duzo wiecej kolorow, a do kazdej apki mozna przypisac inny kolor.

Edited by redminote2
  • Like 1

• 3 months later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...