Jump to content

Jaki program do obsługi e-booków?


mrosi

Recommended Posts

Jako że Mi Note ma ekran wielkością zbliżony do standardu z typowych czytników e-book, nie ma sensu kupować tego ostatniego. Skoro tak, to przydałaby się jakaś aplikacja. W zasadzie mam dwa warunki, które musi spełnić:

1. Obsługa wszystkich rodzajów e-booków: .epub, .pdf, .mobi, .txt, .fb2 i .html. Dobrze byłoby, gdyby umożliwiała czytanie komiksów w formatach .cbr i .cbz.

2. Animacja przewracania stron. Wiem, można traktować to jako ekstrawagancję, ale to choć częściowa namiastka prawdziwej książki.

Co zatem polecacie?

Link to comment
Share on other sites

Polecam moon reader'a. Natomiast nie zgodzę się z tezą, że jakikolwiek telefon/tablet zastąpi dedykowany, e-inkowy czytnik (lub tradycyjną książkę). Nie ma porównania jeśli chodzi o komfort czytania, nie mówiąc o szkodliwości dla oczu. OK... w tramwaju lub w kolejce w mięsnym można poczytać z "komórki", ale do regularnego czytania radzę zainwestować w czytnik.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja używam aplikacji Kindle. Wygodne, bo mam Kindla i synchronizuje mi się książka na obydwu urządzeniach, dodatkowo wspomaganie czytania w miui pomaga. Zgadzam się jednak z przedmówcą, że warto zainwestować w czytnik. Z telefonu czytam w bardzo rzadko.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...