Skocz do zawartości

Gdzie można zakupić w Polsce ten smartfon?


NieznajomySeba

Rekomendowane odpowiedzi

W sklepie nie kupisz. Do wyboru: Chiny - najtaniej, Allegro - marża ok. 200 zł, sprzedawcy z naszego forum - marża. Generalnie, jeżeli nie chcesz kupować od chińczyka, a Allegro Ci nie pasuje, to znajdź odpowiedni dział na forum i sprawdź sprzedawców, którzy udzielają się na forum, z nimi dogadasz się co do ROMu. Aha, jest jeszcze Xiaomi For Sale z Czech, które współpracuje z naszym forum. Jak widzisz możliwość jest sporo, poświęć 1h czytając forum i będziesz wiedział co i jak. Zakładanie nowego tematu mija się z celem...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NieznajomySeba napisał:

Witam!

Chciałbym zakupić takowy telefon, jednak nie wiem gdzie można go kupić. Nie zbyt ufam allegro no chyba że macie jakiegoś zaufanego sprzedawce, który ma taki telefonik. Zależy mi też żeby miał on już polskie menu i system itd.

 

Pozdrawiam!

https://miuipolska.pl -> Polecane Sklepy na górnej belce. Ja brałem od Technos poprzez Allegro (z FVAT na firmę wyniosło mnie taniej niż od majfrenda). Global DEV wgrywają z automatu chyba (a na pewno możesz ich o to poprosić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wybiorę ten drugi. Tylko tak na prawdę do który ten xiaomi jest tam? Bo jest ich sporo i się pogubić można trochę.

 

 

Czy to ten? http://accessories4you.pl/pl/p/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-2GB-RAM-16GB-ROM/163

 

Edytowane przez NieznajomySeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, NieznajomySeba napisał:

A co sądzisz na temat tej strony? http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-note-3-pro-332gb-lte/

Myślałem także o stronie http://accessories4you.pl

Jednakże telefon jest chyba tam droższy albo źle patrze :P

 

 

 

22 minuty temu, asffaf napisał:

Pierwszy niezbyt polecany sklep drugi jeden z droższych ale za to jeden z najlepszych jeśli chodzi o opinię.

Ja mam zupełnie inne odczucie jeżeli chodzi o xiaomi.com.pl. Ciężko się do nich dodzwonić - fakt. Z reguły wgrywają syfiaste oprogramowania - fakt. Ale: jak już się dodzwonisz :) to są bardzo pomocni. Ostatnio zamawiałem tam Redmi 3 dla dziewczyny. InPost zgubił paczkę - zadzwoniłem do sklepu, powiedziałem jak wygląda sytuacja, złożyli reklamację w InPost i zanim odzyskali pieniądze wysłali mi drugi egzemplarz kurierem.

13 minut temu, NieznajomySeba napisał:

Chyba wybiorę ten drugi. Tylko tak na prawdę do który ten xiaomi jest tam? Bo jest ich sporo i się pogubić można trochę.

 

 

Czy to ten? http://accessories4you.pl/pl/p/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-2GB-RAM-16GB-ROM/163

 

Za podobną cenę masz wersję 3/32GB w Technos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rzadzu napisał:

 

Ja mam zupełnie inne odczucie jeżeli chodzi o xiaomi.com.pl. Ciężko się do nich dodzwonić - fakt. Z reguły wgrywają syfiaste oprogramowania - fakt. Ale: jak już się dodzwonisz :) to są bardzo pomocni. Ostatnio zamawiałem tam Redmi 3 dla dziewczyny. InPost zgubił paczkę - zadzwoniłem do sklepu, powiedziałem jak wygląda sytuacja, złożyli reklamację w InPost i zanim odzyskali pieniądze wysłali mi drugi egzemplarz kurierem.

Za podobną cenę masz wersję 3/32GB w Technos.

Strona Technos pewna? Chciałbym wiedzieć, ponieważ zakupie być może dwa egzemplarze tego telefonu. (Dla mnie i brata) Wgrywaja dobre oprogramowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NieznajomySeba napisał:

Strona Technos pewna? Chciałbym wiedzieć, ponieważ zakupie być może dwa egzemplarze tego telefonu. (Dla mnie i brata) Wgrywaja dobre oprogramowanie?

 

Dnia 7.04.2016 o 22:31, rzadzu napisał:

https://miuipolska.pl -> Polecane Sklepy na górnej belce. Ja brałem od Technos poprzez Allegro (z FVAT na firmę wyniosło mnie taniej niż od majfrenda). Global DEV wgrywają z automatu chyba (a na pewno możesz ich o to poprosić).

:)

Tylko upewnij się, że bierzesz PRO (ze Snapdragonem) - bo w ofercie mają też wersję z MediaTekiem.

Edytowane przez rzadzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Morvi napisał:

Pogadaj z Technosem na forum (o ile mnie pamięć nie myli udziela się tu) wypytaj o szczegóły, dogadaj się i kupuj.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Dzięki, już napisałem. Teraz czekam tylko na odpowiedź :)

Btw. telefon  bardzo mi się spodobał. Jeśli będzie tak jak piszą to chyba nie zrezygnuje już nigdy z firmy Xiaomi :D

 

Pozdrawiam! :)

 

 

PS: Na razie temat można zostawić w razie jakiś pytań. Po za tym warto instalować na takich telefonach jakiś antywirus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To telefon z Androidem, więc jest różnie, jedni mają program antywirusowy plus coś do czyszczenia pamięci, przyspieszanie, boostery itp. Inni, w tym ja, nie stosują takich programów, uważają, że tego typu programy bardziej obciążają telefon niż je obciążają. Co do samego antywirusa, to raczej należy uważać co się instaluje niż korzystać z programu.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miui ma na pokładzie antywirusa i program do czyszczenia , zarządzania baterią itp. To miui nie czysty android. Wiec instalowanie dodatkowo programów tego typu w przypadku miui jest bez sensu.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cukru napisał:

@NieznajomySeba Jesteś na stronie MIUIPolska i pytasz się skąd wziąć polski soft? Zapoznaj się z tym https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/

... albo prościej, szybciej i bezpieczniej - wgrać na zainstalowany już Global Stable przez systemowe aktualizacje z poziomu telefonu ROM Global DEV z językiem polskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Trzucha napisał:

... albo prościej, szybciej i bezpieczniej - wgrać na zainstalowany już Global Stable przez systemowe aktualizacje z poziomu telefonu ROM Global DEV z językiem polskim.

A jak to zrobić? Trochę głupie pytania, ale tak na prawdę to moja pierwsza taka sytuacja i nie wiem co i jak :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NieznajomySeba napisał:

Z tego co napisał mi TECHNOS akurat Xiaomi Redmi Note 3 Pro ma soft Global z Google Play, bez PL. A soft PL jest możliwy do wgrania we własnym zakresie.

Ciężko taki soft wgrać? Skąd go wziąć?

To jak to w końcu z nimi jest? Inni pisali, że Technos wgrywa na życzenie global dev.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Na aukcji napisali: "Telefon otrzymują Państwo wraz z fabrycznym (stockowym) oprogramowaniem. Na życzenie instalujemy soft Global (zawierający Google Play oraz wiele języków z wyłączeniem polskiego)". Na upartego można poprosić o Global, a potem wgrać przez Updater wersję Dev.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, NieznajomySeba napisał:

A jak to zrobić? Trochę głupie pytania, ale tak na prawdę to moja pierwsza taka sytuacja i nie wiem co i jak :/

Prostszej operacji chyba nie ma - kopiujesz ROM do pamięci telefonu i wskazujesz go w systemowych aktualizacjach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...