Jump to content

Fast boot działa, system nie rusza, Flash partition error pomocy! Pada bateria!


Recommended Posts

Witam, ostatnio skusiłem się na instalację wp10, niezadowolony strasznie postanowiłem wrócić do Miui , Wszystko poszło ok, system się wgrał, jedynym problemem były niedziałające czujniki, postanowiłem wgrać na nowo czysty  cancro_images_6.1.15_20160107.0000.12_6.0_cn_c66ce66a5d.tgz  . W trakcie  wgrywania coś przerwało, przy kolejnych próbach miflash wywala mi błąd "Flash partition error" na samym początku, mój system nie rusza, jest tylko logo  MIUI cały czas, nie można też wyłączyć telefonu, za to da się uruchomić FastBoot, MIFLASH widzi go jako "9f35a05c"   zostało mi 60% baterii jak nic nie zrobię to telefon się wyłączy i będzie już tylko serwis...Pomocy!

 

W załączniku log z miflash
 

[email protected]

Link to post
Share on other sites

W fastboot wydajesz komendę: fastboot oem edl. Będzie czarny ekran ale MiFlash wykryje telefon na porcie Com 20 lub 10. Wtedy spróbuj ruszyć instalację romu.

Wysłano z MiNote

Link to post
Share on other sites

Wyłącz weryfikację podpisywania sterowników w systemie, jak trzeba to zainstaluj drivery ręcznie.

I przenieś plik z romem bezpośrednio na dysk C bo masz długą ścieżkę i to ze spacjami, także za chwilę będziesz miał następne błędy.

Link to post
Share on other sites

Po zastosowaniu się do instrukcji Unbrick Mi4 telefon ożył :) Komputer bez problemu wykrył urządzenie, uprzednio wyłączając podpis cyfrowy sterowników (wcisnięcie kilkukrotnie F8 przywłączaniu systemu) wgrałem czysty soft Android 6.1.15 , wszystko potoczyło się bezproblemowo.

Mam nadzieję, że moje przygody i wyjście z sytuacji posłuży jeszcze niejednemu zbrickowanemu użytkownikowi Mi4 :)

 

Co prawda powrócił problem przed flashowaniem czyli nie działają mi żadne czujniki, ale to już sprawa na osobny temat :)

 

Do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...