Skocz do zawartości

Fast boot działa, system nie rusza, Flash partition error pomocy! Pada bateria!


jan robak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio skusiłem się na instalację wp10, niezadowolony strasznie postanowiłem wrócić do Miui , Wszystko poszło ok, system się wgrał, jedynym problemem były niedziałające czujniki, postanowiłem wgrać na nowo czysty  cancro_images_6.1.15_20160107.0000.12_6.0_cn_c66ce66a5d.tgz  . W trakcie  wgrywania coś przerwało, przy kolejnych próbach miflash wywala mi błąd "Flash partition error" na samym początku, mój system nie rusza, jest tylko logo  MIUI cały czas, nie można też wyłączyć telefonu, za to da się uruchomić FastBoot, MIFLASH widzi go jako "9f35a05c"   zostało mi 60% baterii jak nic nie zrobię to telefon się wyłączy i będzie już tylko serwis...Pomocy!

 

W załączniku log z miflash
 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zastosowaniu się do instrukcji Unbrick Mi4 telefon ożył :) Komputer bez problemu wykrył urządzenie, uprzednio wyłączając podpis cyfrowy sterowników (wcisnięcie kilkukrotnie F8 przywłączaniu systemu) wgrałem czysty soft Android 6.1.15 , wszystko potoczyło się bezproblemowo.

Mam nadzieję, że moje przygody i wyjście z sytuacji posłuży jeszcze niejednemu zbrickowanemu użytkownikowi Mi4 :)

 

Co prawda powrócił problem przed flashowaniem czyli nie działają mi żadne czujniki, ale to już sprawa na osobny temat :)

 

Do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...