Skocz do zawartości

Etui / Bumper do MI5


p.misiak

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj odebrałem etui:

http://allegro.pl/oryginalne-etui-case-msvii-xiaomi-mi5-szklo-9h-i6674592976.html?snapshot=MjAxNy0wNy0xOVQyMDo0OToyMC4yMzZaO2J1eWVyO2QwMDcxYjBhNDZmMGZmM2RlNDU3YmE2ODNjNmMwMmRlNjJjZmU2OGY5NTYyNGQ5YjI3YWEzNjgzNzU3NTUyYWE%3D

Poprzednio miałem dwóch innych producentów, ale ten wydaje się najbardziej optymalnym wyborem, choć nie pozbawionym wad. Tylko że ideału, który spełniłby wszystkie oczekiwania nie było i raczej nie będzie bo ilu użytkowników telefonów, tyle różnych, czasami sprzecznych oczekiwań.

Ten jest naprawdę minimalistyczny, pewnie się trzyma w dłoni, nie pogrubia i dobrze chroni telefon. Oczywiście przy normalnym użytkowaniu, ale nie zamierzam testować rzucanie telefonu o podłogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.07.2017 o 09:37, grbrandys napisał:

-tak jest oryginalne od xiaomi 

-nie jest sztywne miękka guma 

wielkie dzięki, białą wersja z szarymi kropkami dotarła w 2 tygodnie, faktycznie dobry zakup, kolejny z którego jestem bardzo zadowolony.

Dużo lepsze od Nillkin super frosted - zarówno pod względem wizualnym jak i w dotyku, obejmuje ciut większą powierzchnię, warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu z tego MSVII nie jestem zadowolony. Jakość materiałów jak dla mnie jest gorsza niż etui IMAK pomimo że konstrukcja jest podobna. Na plus MSVII przemawiają wycięcia na przyciski ale to nie przekonuje mnie.

Nillkin jest sztywniejszy i wycięcia na przyciski ale nie osłania dół ani góra przez co pękło mi szkło przy upadku telefonu. 

Etui Imak-a miałem na paru telefonach i jestem bardzo zadowolony. 

Nillkin normalnie pęka na rogach średnio po pół roku ze względu na sztywność materiału. Ostatnio na redmi2. 

Jakby ktoś na siłę chciał etui nillkina to mogę odstąpić za niewielką kwotę bo kurzy się w szufladzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2017 o 22:12, xede napisał:

też mogę polecić, używam, zamówiłem msvii jeszcze dla zmiany czasem ale ogólnie w luphie trzeba pomóc oryginalnym gąbkom bo ugniatają się po jakimś czasie

Co masz na myśli pisząc, że trzeba pomóc oryginalnym gąbkom? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam takie:
http://s.aliexpress.com/RBfAFJfA
Plecki są twarde, brzegi naokoło elastyczne - więc łatwiej to założyć. Ponadto troszkę wystają ponad szkło więc dodatkowo chronią. Nie koliduje z naklejonym szkłem. Na wejście Jacka oraz ładowarkę ma zaślepki. Przyciski boczne chodzą bajecznie a to etui z jednego długiego vol+/- robi dwa osobne co bardzo ułatwia obsługę. Dyskretne, cieniutkie, ładnie wygląda. Polecam!

Ps. Fotki z lampą robię rzadko, ale jeśli już muszę to je na chwilę zdejmuję bo "efekt światłowodu" zdjęcia naświetla.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2017 o 21:50, johnny1836 napisał:

Mam przezroczyste etui TPU Nillkina od ponad pół roku i niestety zżółkło i wygląda teraz obrzydliwie.
Za to niedawno przesiadłem się na Etui Benks Lollipop. Jest naprawdę bardzo cienkie i bardzo dobrze dopasowane. Wady - sztywny plastik, także chroni przed rysami a nie przed upadkiem, ale mi to wystarczy. :) Grubość 0,4 mm.

Czy zachodzi trochę na ekran? W sensie takim że jak położę telefon ekranem do dołu to będzie leżał na etui czy na ekranie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem od razu na BG kilka etui. Zdecydowanie najlepsze okazało się to ze względu na jakość i wygląd.

Silikony Bakeey oraz Nillkin są praktycznie takie same, z tym, że Nilkina wziąłem w wersji Grey. Także można spokojnie brać tańszego.

Wziąłem też takie coś, ale na razie czeka na swoją kolej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obcy dziś przyszło mi niemal identyczne etui jak to które uważasz za zdecydowanie najlepsze ;) Różni się w zasadzie tylko logo.
Do tej pory korzystałem z standardowego silikonu w wersji slim bez wycięć na klawisze co mnie nieziemsko irytowało, natomiast odkąd założyłem nowe etui mam wrażenie że jest słabiej odprowadzaniem ciepła i jest śliskie w porównaniu do silikonu, sam nie wiem czy przy nim zostanę. 
Niewątpliwym plusem są wbudowane w plastikową ramkę lekko wystające przyciski.
 

Spoiler

-font-b-IPAKY-b-font-For-font-b-Xiaomi-b-font-font-b-Mi5-b.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ma ktoś może takie cus?
2016 Ultra Thin Slim Soft Gel drop resistance Xiaomi5 Mi5 M5 Case Cover For xiaomi Mi5 Antiskid rubber silicone Cases
http://s.aliexpress.com/673m2MzY
(from AliExpress Android)

Wygląda fajnie, zastanawiam sie tylko jak działają przyciski w tym bumperze i czy jest ze zwykłego twardego tpu czy miękkiej gumy. Wypowie się ktoś?

Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Kolejna propozycja, bardzo polecam:
allegro.pl - ipaky Mi5 bumper
Idealnie dopasowane etui.
Kupiłeś? W moim mieście to jutro mogę podjechać i obejrzeć je

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Dziwi mnie tylko że podane są dwa adresy. Jeden na legionowej drugi na lawendowej

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to chyba nie te. Byłem dziś w tym sklepie i te za 13 zł wyglądało po prostu tandetnie. Zwykła guma i tyle. Jedynie te klawisze jako tako wyglądały. Oni w swojej ofercie mają jeszcze inne, podobne za 24 zł i te wyglądało już na całkiem niezłe. Podziękowałem i nie kupiłem

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Sam używam czegoś takiego i wkurza mnie brak wcięcia na przyciski i to że jednak pogrubia ten telefon, dlatego chcę zmienić, czasami ciężko jest wcisnąć przycisk przez tą gumęa3f484ba5e0cf9488547ac12cfdc1cf9.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mi dziś przyszło https://pl.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Mi5-case-cover-silicon-TPU-back-original-mofi-flip-leather-Mi-A1-case-Xiaomi/32761275612.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.4b1d5c0fWXrjad  i powiem szczerze spasowanie mega i w końcu szkoło mi nie będzie odchodzić jak w naszych PL etui . zapłaciłem 11,27 $ - sciągło mi z konta ok 37 pln . a Ship szedł od 14 czerwca do dziś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.
Jakieś tydzień temu zakupiłem tą nową filię która ponoć nie da sie zarysować. Zakładają to w mediaexpert
Teraz szukam jakiegoś najlepiej przezroczystego etui na plecy ale żeby też miało jakąś klapkę na przód...
Trochę posiedziałem na Alii. i mnie takie coś zaciekawiło.
https://pl.aliexpress.com/item/Dla-Xiaomi-Mi-5S-Coque-Luksusowe-Eleganckie-Inteligentne-Przerzu-Zobacz-Galwaniczne-lustro-Przypadku-Trudno-Przejrzyste-Skrzynki/32882212338.html?spm=a2g17.search0104.3.369.15172406HbIMx7&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_3_10152_10320_10151_10065_10321_10344_10068_10342_10547_10325_10546_10343_10340_10548_10341_10696_10084_10083_10618_10304_10307_10820_10843_10059_100031_10103_10624_10623_10622_10621_10620%2Csearchweb201603_6%2CppcSwitch_5&algo_expid=2582baeb-8a0a-40cc-be37-26a31c8b9059-46&algo_pvid=2582baeb-8a0a-40cc-be37-26a31c8b9059&priceBeautifyAB=0
jak miałbym to kupić to chciałbym żeby to szkło działało jak w samsungach.(odbierać ,wybudzać)
Czy ktoś tego używa?
Jak tak jak sie to sprawdza i gdzie dokładnie kupił.

 

Edytowane przez MrPaluszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Etui / Bumper do MI5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...