Skocz do zawartości

Etui / Bumper do MI5


p.misiak

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 29.06.2017 o 20:50, Mico napisał:

Przyszedł do mnie ten opisany w poprzednim poście jako MaxGear. Generalnie wygląda ok. Nie usztywnia telefonu w żaden sposób i ma delikatne luzy na bokach. 

3/5

Jak silikon moze usztywniać ?

Kup Fosted i będzie zdecydowanie lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gravis napisał:

Nie ślizga się w dłoni?

Ja kupiłem chropowatą (sandstone black), i nie ślizga się w dłoni ;)
 

Kupiłem też "podróbkę" stąd.

I faktycznie to jest nieco bardziej śliskie, ale oprócz tego, i trochę większego obudwania to całkiem podobne, też bardzo dobrze przylega do bryły telefonu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=5213]grbrandys[/mention]

Kupiłeś kolor niebieski, na zdjęciu wygląda na szary, a na telefonie wygląda na czarny

Pierwsze zdjęcie robione mi5 drugie redmi 4a w różnych warunkach oświetlenia. Nie wiem czemu tak to wyszło. Prawdziwy kolor to te zdjęcia z redmi 4a

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, TheGusti napisał:

@grbrandys
Kupiłeś kolor niebieski, na zdjęciu wygląda na szary, a na telefonie wygląda na czarny :o

To etui ma szary kolor. Obecnie dostepne sa juz tylko 2 kolory, szary z bialymi wtraceniami w otworkach i biale z szarymi.
Mam i polecam. 

Edytowane przez PurpleHaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.07.2017 o 14:52, grbrandys napisał:

Ja polecam to etui fajna nie śliska guma i pasuje idealnie kupułem z tego linka w 10 dni było na miejscu link do zakupu

- to jest oryginale etui od xiaomi?

- jest bardzo sztywne? - pytam mniej więcej jak to się ma do Nillkin super frosted

- i może ktoś się orientuje - czy biała wersja bardzo żółknie? mój Nillkin po miesiącu nie wygląda już zbyt ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, abc00 napisał:

- to jest oryginale etui od xiaomi?

- jest bardzo sztywne? - pytam mniej więcej jak to się ma do Nillkin super frosted

- i może ktoś się orientuje - czy biała wersja bardzo żółknie? mój Nillkin po miesiącu nie wygląda już zbyt ładnie

-tak jest oryginalne od xiaomi 

-nie jest sztywne miękka guma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też zakupilem chropowate msvii, szare i niebieski, żeby mógł coś od czasu do czasu zmienić :D

ogólnie na pierwsze dni używania super, telefon zrobił się cieńszy w powównaniu do luphie bumpera i również dobrze się go chwyta, zdecydowanie moge polecić a co do @majdan12 najbardziej mi się wydaje że to TCICPC-Luxury-Ultra-Thin-Silicone się sprawdzi, najlepiej wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak,

wczoraj uapdł mi telefon w msvii i szkło poszło się walić, na szczęście szkło a nie szybka telefonu, gdybym miał luphie bumper nic by się nie stało, dzisiaj przeprosiłem się z nim i założyłem go, wieczorem wymiana szybki i do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkło dopasowane na tyle żeby było poniżej 1mm między ramką a bumperem ale założyłem luphie dla spokojności ducha :) 

 

jak zakładam luphie to nie widać w ogóle szkła, idealnie nachodzi na nie, nawet paznokieć nie wchodzi między bumper a szkło

Edytowane przez xede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się zastanawia nad pleckami MSVII i flipem z MSVII to powiem szczerze, że plecki wyglądają lepiej. Flip jest duży i do uchwytu w aucie nie da rady włożyć. Ogólnie w pleckach telefon wygląda lepiej. Flipa czarnego po jednym popołudniu na telefonie muszę ożenić - niebieskie plecki są znacznie wygodniejsze, choć telefon się mocno grzeje. Oba covery mocno tłumią gps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...