Skocz do zawartości

Etui / Bumper do MI5


p.misiak

Rekomendowane odpowiedzi

Na ali znalazłem to etui w ciemno niebieskim kolorze również:

Link

Oczywiście żółtą wersję można (tak jak wspomniał @Slashu) kupić na aze.com.pl

Etui samo w sobie dużo lepiej wygląda na żywo niż na zdjęciach. Ja osobiście zastanawiam się czy nie kupić tego niebieskiego (oj korci mnie) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MaxPrime napisał:

Na ali znalazłem to etui w ciemno niebieskim kolorze również:

Link

Oczywiście żółtą wersję można (tak jak wspomniał @Slashu) kupić na aze.com.pl

Etui samo w sobie dużo lepiej wygląda na żywo niż na zdjęciach. Ja osobiście zastanawiam się czy nie kupić tego niebieskiego (oj korci mnie) :D

Zwroc uwage na tresc tego ali: Note : In stock Yellow (2016/4/16)

No i cholera 17$, czyli ~70zl moim zdaniem to kiepski deal. Fajne wyglada i skusilbym sie na to zolte nawet, ale 20-30zl max. Z aze z przesylka wychodzi ponad 50zl, tez mocno srednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PurpleHaze a to nie jest czasem informacja, że Żółte będzie na stanie dopiero od 16 Kwietnia? W ogóle, jak pierwszy raz wszedłem w tę ofertę to do wyboru był tylko kolor niebieski (żółtego nie było), a ta notka o żółtym już była. 

Najlepszy deal był na ibuygou, gdzie to etui kosztowało 10$ - niestety tam już nie ma tego etui ... a szkoda. Teraz najlepiej zamawiać na aze.com.pl, ale oni mają tylko żółte etui niestety (a ja bym chciał niebieskie).

Może jeszcze będzie taniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakie możecie polecić dobrze wyglądające, nie pogrubiające telefonu etui? 
Nie zależy mi na żadnej ochronie przed upadkiem, etui kupuje tylko po to, żeby chronić plecki przez rysami, dlatego liczy się dla mnie minimalizm :) 

Edytowane przez Judas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Judas

Zamówiłem z Ali 0.3mm Super Slim Case dla Xiaomi mi5

+ : cieniutkie, ładnie się prezentują na MI5, dobrze dopasowane, cena

- : plastikowe, szybko się rysują, brak ochrony przy upadkach, dość śliskie

 

Sam aktualnie używam Etui Ringke Fusion Smoke Black

Edytowane przez mario19888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Polecam coś takiego:

http://m.emag.pl/etui-ipaky-premium-hybrid-xiaomi-mi5-silver-pl-5351/pd/DPK142BBM/

Naprawdę świetne etui. Idealnie dopasowane, nie pogrubia za bardzo telefonu, zresztą początkowo myślałem, że to obudowa telefonu☺️. Boczne przyciski idealnie współpracują z telefonicznymi. Nic nie trzeszczy, brak luzów. Rant etui delikatnie wystaje ponad ekran. Bok to plastik imitujący aluminium natomiast tył to jakby guma ( w każdym razie giętkie tworzywo sztuczne). Szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, iPaky to jeden wielki syf. Może i ładnie wygląda (co mi osobiście średnio się podoba) ale wykonanie, a w szczególności malowanie tej plastikowej ramki jest tandetne i farba zaczyna schodzić już po 2 tygodniach. Oczywiście ma na to wpływ fakt jak często telefon wkłada się i wyciąga z kieszeni bo wtedy właśnie dochodzi do tarcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, iPaky to jeden wielki syf. Może i ładnie wygląda (co mi osobiście średnio się podoba) ale wykonanie, a w szczególności malowanie tej plastikowej ramki jest tandetne i farba zaczyna schodzić już po 2 tygodniach. Oczywiście ma na to wpływ fakt jak często telefon wkłada się i wyciąga z kieszeni bo wtedy właśnie dochodzi do tarcia. 

Mam ipaky ale inną wersję niż kolega podał wyżej. Używałem dość intensywnie, do tego kładzenie na różnych powierzchniach na produkcji. Powstało wiele normalnych rys natomiast farba nie zeszła ani nic podobnego, tak więc powstrzymał bym się od wylewania wiadra pomyj na tą firmę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, AdamKli napisał:

natomiast farba nie zeszła ani nic podobnego

Bo to wszystko zalezy jak uzytkuje sie telefon. Ja mam ipaky pol roku i mam lekkie obtarcia farby, moj szwagier po miesiacu mial juz zryta farbe. Takze niestety farba w ipaky to wielki minus, wyglad wielki plus, trzeba isc na kompromis. Jak dla mnie ipaky dobrze chronia i ladnie wygladaja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z minimalistycznych case'ów poleciłbym Benks Lollipop. Wykonane jest z cienkiego, sztywnego tworzywa, nie dodaje zbyt dużo do grubości. Kilkukrotnie już byłem pytany przez znajomych dlaczego nie noszę telefonu w żadnym etui. Po 3 miesiącach użytkowaniu telefonu do gier (macanie oburącz, skręcanie) prawy górny róg (przy aparacie) stracił trochę na sztywności i pojawiła się szczelina między telefonem. Raz (jak dotąd jedyny) telefon wyleciał mi z kieszeni i prześlizgnął się frontem po betonie. Telefon cały, etui "postrzępiło" się w jednym miejscu - haczący fragment uciąłem żyletką i korzystam dalej. Poleciłbym komuś kto szuka minimalistycznego case'ów, na bumper na pewno się nie nadaje f60f9a1cc55afecd96590e4d16355dfa.jpg82d65de0090c79fb5aaa2aa7c0a5db12.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie etui do Mi5. Założyłem sobie szkło od Banana za dyszkę, ale gdy chcę jednocześnie założyć zwykłe silikonowe etui to etui podważa mi szkło i odkleja przy krawędziach. Może to wina lipnego kleju i szkła ale jak mi to pęknie czy coś to sobie zmienię na coś innego.

Pytanie jest takie: zastanawiam się nad Benksem i MSVII. Czy może mi ktoś powiedzieć czy zachodzą te etui bardzo na przód telefonu? Ze zdjęć ciężko trochę wywnioskować. Ogólnie szukam jak najbardziej minimalistycznego etui w rozsądnych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, dskarb napisał:

Mam pytanko odnośnie etui do Mi5. Założyłem sobie szkło od Banana za dyszkę, ale gdy chcę jednocześnie założyć zwykłe silikonowe etui to etui podważa mi szkło i odkleja przy krawędziach. Może to wina lipnego kleju i szkła ale jak mi to pęknie czy coś to sobie zmienię na coś innego.

Pytanie jest takie: zastanawiam się nad Benksem i MSVII. Czy może mi ktoś powiedzieć czy zachodzą te etui bardzo na przód telefonu? Ze zdjęć ciężko trochę wywnioskować. Ogólnie szukam jak najbardziej minimalistycznego etui w rozsądnych pieniądzach.

To bierz MSVII. Mam niebieskie - kupiłem na aliexpress za 15zł. MSVII chyba najfajniejsze etui. Bardzo estetycznie wygląda, zachodzi na przód telefonu ale to może jakiś milimetr wystaje (Nillkin Shield zachodził z 2 mm). Świetnie dopasowane. Nillkin Shield też już polecałem, ale tak jak poprzednikom - po kilkunastu ściągnięciach pękło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...