Skocz do zawartości

Etui / Bumper do MI5


p.misiak

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam szare etui Benks. 25 PLN z wysyłką. Używane jakieś dwa dni (Nillkin Frosted bardziej mi przypadł do gustu).

Jaka wersja? Daj zdjęcie.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Mi spadl na kafle w chacie nic sie nie stalo rogiem a juz myslalem ze bedzie koniec  ringke fusion ::::::::::)

Jaka jest grubość tego etui?Szukam czegoś cienkiego a nigdzie informacji o grubości Ringke nie znalazłem.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Morton napisał:


Jaka wersja? Daj zdjęcie.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka


Jaka jest grubość tego etui?Szukam czegoś cienkiego a nigdzie informacji o grubości Ringke nie znalazłem.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

http://www.ringke.com/site/item.php?id=3&item=178

we wczesniejszych postach masz fotki etui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 4.03.2017 o 12:28, Morton napisał:


Jaka wersja? Daj zdjęcie.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka


Jaka jest grubość tego etui?Szukam czegoś cienkiego a nigdzie informacji o grubości Ringke nie znalazłem.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Nie mam jak teraz zrobić zdjęcia. Mogę wrzucić ewentualnie jutro. Etui dokładnie takie jak to: http://allegro.pl/etui-nakladka-benks-lollipop-dymione-do-xiaomi-mi5-i6735751286.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/2/2017 o 20:55, stereo0 napisał:

No i ja stwierdziłem, że oryginalne etui powoli zaczyna się sypać, a właściwie to po upadku w listopadzie się sypie, więc zamówiłem nowe. Pewnie jakaś podróbka, ale wygląda ciekawie. Fotka poniżej.

HTB138E_OXXXXXX2XpXXq6xXFXXXW.jpg?size=1

Ktore oryginalne zaczelo sie sypac? To z otworkami na pleckach? I gdzie zamowiles powyzsze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mam ipaky to dwuczęściowe i szary plastik wytarł się niemiłosiernie po jakiś 9 miesiącach, akurat posiadam firmowego honora 5x ale nie zmienia to faktu, że szkoda na to kasy

 

tak samo inne osoby z mojej roboty które pokupowały do innych telefonów te obudowy (honor 4x, redmi note 3 )

Edytowane przez xede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj ipaky również poprzecierany strasznie. Ale używam telefonu dość intensywnie tj rękawiczki, ziemia, smar, tu spadnie, tu użyję jako latarki. Umyję pod wodą i jest git. Wcześniej miałem w LG G2 slim armora i atom go nie ruszył. Ipaky jest ładne ale mało trwałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.03.2017 o 15:15, PurpleHaze napisał:

Ktore oryginalne zaczelo sie sypac? To z otworkami na pleckach? I gdzie zamowiles powyzsze? 

oryginalne to chyba za dużo powiedziane;p takie miałem w wersji czarnej tylko, że jak wysiadałem z samochodu to zapomniałem, że telefon mam na kolanach i poleciał na asfalt. Etui na rogu pękło i teraz co wyciągam z kieszeni to zawadza. https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi5-semi-transparent-protective-case-7328.html

Tu zamówiłem https://www.aliexpress.com/item/Case-for-Xiaomi-mi5-mi-5-m5-pro-cover-100-Original-ipaky-brand-silicon-TPU-soft/32705461614.html?spm=2114.13010608.0.0.ZiifEu

Ten sprzedawca ma też dwa prawie identyczne etui, ale bez napisu ipaky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś ipaky neohybrid(złoty) za 20zł, nie wiem czy to oryginał czy podróba, wygląda bardzo ładnie. Jak za taką cenę to może się po pół roku przecierać i sobie drugie kupie, aby dobrze chroniło.
Kupiłem również szkło Nilkin Amazing H+ Pro za 39zł. Mam nadzieję, że taki komplet zagwarantuje mi względny spokój w użytkowaniu :D

 

Edytowane przez ZumiXxX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ZumiXxX napisał:

Jak za taką cenę to może się po pół roku przecierać

Mojemu szwagrowi przetarło się po 2 miesiącach, ja mam pół roku i lekkie otarcia tylko. Także zależy jak telefonu używasz ;] Etui chyba najladniejsze ze wszystkich ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2/13/2017 o 00:59, Kicker napisał:

Etui Ringke Fusion Smoke Black.

Jak dla mnie idealne i można podziwiać też telefon przez przeźroczysty tył ;)

20170105_221548.jpg.09a1fd2576adf6d6c35e261accfae9f1.jpg

20170105_221606.jpg.f32a9c6d323f1de55c5faad59e801b74.jpg

Witaj masz naklejone jakieś szkło hartowane, nie koliduje ono z etui tzn nie podważa jego brzegów, jeśli tak to daj znać jakiej grubości szkła używasz :) oraz powiedz mi czy bardzo rysuje się przezroczysty plastik? 

Edytowane przez JaroS
Błędy styl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Luphie, moja przyjęła kilka soczystych upadków z ok 1 m na kafelki, odkształciła się na tyle, że latała na telefonie, fon cały, ale od strony tylnej klapki na rancie amelinium zarysowało mi kant i teraz czuć go pod palcami jakby był ostry. Przy próbie nagięcia ramki pekła na przewężeniu przy jacku. Ogólnie mam dziwny tel bo teraz bez żadnego etui po upadku nic mu nie jest, czasami tylko wyskoczy klapka z zatrzasków. tel to mi5

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JaroS

Cześć, mam naklejone szkło, które miałem w gratisie z telefonem od sprzedawcy. Nic nie koliduje z obudową, bo jest jakis 1mm od brzegu więc spasowuje się idealnie. Niestety nie wiem jakie jest grube :/ 

A plastik a tyle jest wzmocniany, taki twardszy i jak mam telefon 3 miesiące i ciągle mam w obudowie to mam z  2 czy 3 ryski jak dotąd. Zależy czy pociągniesz telefonem po jakiejś chropowatej powierzchni, wtedy się zrobią, a tak jestem bardzo zadowolony ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kicker dzięki za fachową odpowiedz ,Ringke już zamowione:)

P.S. telefon będzie noszony często w pracy w kieszeni nie będę nim o nic szural więc mam nadzieję że obejdzie się bez większych rys na utwardzanym tyle:)

Edytowane przez JaroS
Błędy orto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nillkin 0.22mm + nillkin frosted / nature się nie gryzą? Tzn etui nie uwiera na szkło

Ja miałem szkło jakieś no name naklejone trochę krzywo i nilkin frosted mi podważył jeden róg i szkło pękło. Jak nakleisz na założone plecki to raczej nie powinno być problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów !

Pierwszy post, telefonu brak, ale etui już sobie zamówiłem :D
Z tego co wyczytałem to chwalicie sobie etui od Ringke. Jest to chyba jeden z lepszych kompromisów pomiędzy estetyką, a ochroną telefonu.
Zwykły cienki kondomik może i ładniej wygląda, ale gdy upadnie nam telefonu to od niczego nas nie uchroni.
Ringke zakupiłem stąd http://www.emag.pl/etui-ringke-fusion-xiaomi-mi5-smoke-black-651111/pd/DLKF37BBM/ 45,99 + darmowa wysyłka - taniej się chyba nie da.
Jakie polecacie szkło do zestawu? Tak żeby nic nie wadziło, podważało.
Nillkin Amazing H+ PRO czy MK3 Flexible glass, a może Mocolo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podzielę się i ja moja opinia o takim etui http://allegro.pl/etui-msvii-case-do-xiaomi-mi-5-zlote-i6750122816.html?snapshot=MjAxNy0wMy0yMFQwMDoxOTo0Ny4yOTdaO2J1eWVyO2FmOGU2ZWU0NWUzMDZmYTY1Y2RlNDEwMThhNWY1NWUzY2I1OGZmNjQxNTBlYWMwOGFkYzEwMmFiYjRhMjllMzA%3D. Wygląda naprawdę na produkt premium ramka aluminiowa tył plastikowy imitujący szczotkowane aluminium wszelkie nadruki są wtopione w plastik więc nie będą się ścierać. Złote etui ze złotą  mi5 wygląda za***iście. Co ważne szkło nie będzie raczej przeszkadzać ponieważ rant aluminiowej ramki etui nie wchodzi na ekran. Nie mam jeszcze szkła więc to tylko przypuszczenie ale raczej nie będzie problemu. Telefon jest sztywno osadzony w etui.  Jeśli ktoś chce  mogę podesłać jakieś fotki. Cena na allegro z przesyłką 58zl na ali połowa tej ceny https://m.aliexpress.com/s/item/32611988577.html

Edytowane przez agrest04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, agrest04 napisał:

Witam. Podzielę się i ja moja opinia o takim etui http://allegro.pl/etui-msvii-case-do-xiaomi-mi-5-zlote-i6750122816.html?snapshot=MjAxNy0wMy0yMFQwMDoxOTo0Ny4yOTdaO2J1eWVyO2FmOGU2ZWU0NWUzMDZmYTY1Y2RlNDEwMThhNWY1NWUzY2I1OGZmNjQxNTBlYWMwOGFkYzEwMmFiYjRhMjllMzA%3D. Wygląda naprawdę na produkt premium ramka aluminiowa tył plastikowy imitujący szczotkowane aluminium wszelkie nadruki są wtopione w plastik więc nie będą się ścierać. Złote etui ze złotą  mi5 wygląda za***iście. Co ważne szkło nie będzie raczej przeszkadzać ponieważ rant aluminiowej ramki etui nie wchodzi na ekran. Nie mam jeszcze szkła więc to tylko przypuszczenie ale raczej nie będzie problemu. Telefon jest sztywno osadzony w etui.  Jeśli ktoś chce  mogę podesłać jakieś fotki. Cena na allegro z przesyłką 58zl na ali połowa tej ceny https://m.aliexpress.com/s/item/32611988577.html

Nie porysuje  telefonu? czy ramka aluminiowa trzyma się dobrze, przyciski sparowane i chodzą płynnie? jak działanie GPS ? i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramka trzyma się dobrze bez żadnych luzów. Wokół ramki są takie miękkie dystanse więc nie porysuje się. Jeśli chodzi o GPS sprawdzę jutro. Przyciski sparowane idealnie. 

GPS sprawdzony fixa lapie w 2sek;-)

Edytowane przez agrest04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne i gustowne, do momentu jak nie upuscisz telefonu. Sztywne etui to nie nie TPU, nie zapewnia choćby minimalnej amortyzacji. Kiedyś przerabialem nillkin frosted, też dość sztywne. Pierwszy upadek i telefon ciach, do serwisu (jeszcze wtedy nie było micenter we wrocku).

Mi5 przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem tego taki pewien w srodku pomiedzy ramka tel a ramka etui sa takie moekie filce metal nie dotyka bezposrednio metalu a w s4 przerabialem jiz wiele etui  z tpu i wszystkie zawiodły. Jedyne jakie sprawdzilo sie to gumowe ... Po upadku tel wrecz odbijal sie... Taka miekka guma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...