Skocz do zawartości

Etui / Bumper do MI5


p.misiak

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 28.01.2017 o 18:11, martin3z napisał:

@Auraya

Zawsze się czuje dużą różnicę po ściągnięciu etui. To normalne. Mi chodzi o to czy nie zrobi się w tym etui gruby telefon. Zależy mi tylko na tym, że jak spadnie z kieszeni kurtki to się nie rozbije i nie będę miał wielkiego bumpera w rękach...

Grubość etui jest przynajmniej dla mnie, idealna. Nie za grube ale też jest co chronić telefon. Jedyne na co mogę narzekać to fakt, że twardsze tworzywo na plecach łatwo się rysuję. Czy się rozbiję, wątpię. Etui jest na tyle twarde, że usztywnia telefon więc wydaje mi się że zbiera na siebie siłę uderzenia. Etui zachodzi na front telefonu więc wystaje na około 1mm nad ekran. Dodatkowo oczywiście szkło ochronne (Flexible Glass od 3MK)  więc wydaje mi się że nic a nic mojej Mi5 nie grozi.

Edytowane przez Auraya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubość etui jest przynajmniej dla mnie, idealna. Nie za grube ale też jest co chronić telefon. Jedyne na co mogę narzekać to fakt, że twardsze tworzywo na plecach łatwo się rysuję. Czy się rozbiję, wątpię. Etui jest na tyle twarde, że usztywnia telefon więc wydaje mi się że zbiera na siebie siłę uderzenia. Etui zachodzi na front telefonu więc wystaje na około 1mm nad ekran. Dodatkowo oczywiście szkło ochronne (Flexible Glass od 3MK)  więc wydaje mi się że nic a nic mojej Mi5 nie grozi.


Dziękuję... Kupię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.02.2017 o 17:56, MrReus napisał:

Ma ktoś w posiadaniu etui RINGKE FUSION i mógłby podesłać zdjęcia? Mam zamiar je kupić, ale chciałbym zobaczyć jak wygląda na telefonie.

Etui Ringke Fusion Smoke Black.

Jak dla mnie idealne i można podziwiać też telefon przez przeźroczysty tył ;)

20170105_221548.jpg.09a1fd2576adf6d6c35e261accfae9f1.jpg

20170105_221606.jpg.f32a9c6d323f1de55c5faad59e801b74.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje etuii dzięki któremu telefon wytrzyma wielokrotne upadki . Możecie coś polecić i ocenić/porównać między sobą moje propozycje?

1. Ipaky Neohybrid

2. Shieldtail Rugged armor http://xgsm.pl/product-pol-140620-SHTL-Etui-RUGGED-ARMOR-Xiaomi-Mi-5-Black.html#close

3. http://xgsm.pl/product-pol-106828-Etui-KickStand-Xiaomi-Mi-5-Silver.html

Proszę o porównanie . Ostatnie dwie propozycje nie były poruszane na forum. Miał ktoś z nimi do czynienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wczoraj mi5 w chinach i obecnie poszukuje etui na ten telefon, raczej rowniez w chinach, bo pewnie przyjda w tym samym terminie.
Przesledzilem watek od poczatku i bede kupowac nillkin frosted z racji tego ze sprawdzilo sie na redmi4a i na mi4. 

Natomiast chcialbym kupic rowniez drugie etui w razie czego, ewentualnie jesli nillkin mi nie podpasuje.
Moja uwage zwrocilo to etui od xiaomi. Widzialem ze kilka osob na forum je ma.
Czy ktos moglby podzielic sie opinia po dluzszym okresie stosowania? Czy nie wyciera sie, z jakiego to jest materialu zrobione (faktycznie miekki silikon). Chcialbym kupic to szare (szkoda ze nie ma czarnego) i zalozyc na bialy telefon. Jak wyglada sprawa tych otworkow, nie lapia jakiegos brudu paprochow itd...
Ogolnie prosilbym po prostu o opinie plusy/minusy itd... Wywalic 50zl zeby sie okazalo ze to nie to, troche mi szkoda. 

HTB1TQ9ELXXXXXafXFXXq6xXFXXXJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! :)


Moja Mi piątka(złota 64gb) już w drodze zatem pora rozejrzeć się za etui i szkłem. Od razu uprzedzam, że udało mi się zabić SGSII(wyświetlacz) i Z3(mając w kieszeni uderzyłem w kant biurka i się wyłączyła raz na zawsze). Mój budżet na szkło i etui to max 100zł(mile widziane tańsze opcje). Cel to przede wszystkim ochrona ale nie chciałbym też żeby telefon wyglądał jak cegła budowlana. Zależy mi żeby etui nie zabarwiło mi telefonu.
Bardzo proszę o sprawdzone propozycje, na razie w oko wpadło mi wymienione kilka razy etui Ringke Fusion.

P.S. Sprzedam w/w Z3 na częśći( w dwóch serwisach stwierdzono, że nie do odratowania, nie ładuje się, wygląda jak nówka sztuka)

Edytowane przez ZumiXxX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

 

Moja Mi piątka(złota 64gb) już w drodze zatem pora rozejrzeć się za etui i szkłem. Od razu uprzedzam, że udało mi się zabić SGSII(wyświetlacz) i Z3(mając w kieszeni uderzyłem w kant biurka i się wyłączyła raz na zawsze). Mój budżet na szkło i etui to max 100zł(mile widziane tańsze opcje). Cel to przede wszystkim ochrona ale nie chciałbym też żeby telefon wyglądał jak cegła budowlana. Zależy mi żeby etui nie zabarwiło mi telefonu.

Bardzo proszę o sprawdzone propozycje, na razie w oko wpadło mi wymienione kilka razy etui Ringke Fusion.

 

P.S. Sprzedam w/w Z3 na częśći( w dwóch serwisach stwierdzono, że nie do odratowania, nie ładuje się, wygląda jak nówka sztuka)

 

 

Witaj.

Zacznij czytać od pierwszej strony tego wątku, to znajdziesz wszystkie odpowiedzi.

Co do Ringke to możesz śmiało brać (na ali za ok. 50-60 dyszek wyrwiesz) + szkło od nillkina.

 

Mi5 przez Tapatalk

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę żeby kupić na próbę Benks Lolipop na mi5. Widzę że do 20zl się kupi tylko mam jeden dylemat. Jest wersja czarna i biała. Ja szukam najcienszego etui aby było jak najlepiej widać telefon. Jakie cienkie przezroczyste etui polecacie ? Ewentualnie który kolor Benks jest bardziej transparentny?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Morton napisał:

Myślę żeby kupić na próbę Benks Lolipop na mi5. Widzę że do 20zl się kupi tylko mam jeden dylemat. Jest wersja czarna i biała. Ja szukam najcienszego etui aby było jak najlepiej widać telefon. Jakie cienkie przezroczyste etui polecacie ? Ewentualnie który kolor Benks jest bardziej transparentny?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

najcieńsze jest to: https://www.aliexpress.com/item/ForFor-Xiaomi-Mi5-Luphie-Brand-Luxury-Metal-Case-Aluminum-Frame-Top-Quality-Bumper-For-Xiaomi-5/32676290742.html?spm=2114.13010608.0.0.HJAECT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale nie chroni plecow. A na plecy nie mogę znaleźć szkła hartowanego :(


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórze pytanie bo nikt się nie ustosunkował:

Witam. Poszukuje etuii dzięki któremu telefon wytrzyma wielokrotne upadki . Możecie coś polecić i ocenić/porównać między sobą moje propozycje?

1. Ipaky Neohybrid

2. Shieldtail Rugged armor http://xgsm.pl/product-pol-140620-SHTL-Etui-RUGGED-ARMOR-Xiaomi-Mi-5-Black.html#close

3. http://xgsm.pl/product-pol-106828-Etui-KickStand-Xiaomi-Mi-5-Silver.html

Proszę o porównanie . Ostatnie dwie propozycje nie były poruszane na forum. Miał ktoś z nimi do czynienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzycheł napisał:
2. Shieldtail Rugged armor http://xgsm.pl/product-pol-140620-SHTL-Etui-RUGGED-ARMOR-Xiaomi-Mi-5-Black.html#close

3. http://xgsm.pl/product-pol-106828-Etui-KickStand-Xiaomi-Mi-5-Silver.html

Proszę o porównanie . Ostatnie dwie propozycje nie były poruszane na forum. Miał ktoś z nimi do czynienia?

Mam 3. Nie polecam. Nie jest tak solidne, jak może wyglądać na oko.

Mam też trochę podobne do 2., ale moim zdaniem solidniejsze, z zimowym bieżnikiem, i to mogę spokojnie polecić:

https://www.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-5-Heavy-Duty-Cover-Hard-Silicone-Armor-Case-For-Xiaomi-Mi-5-Mi5-5/32671921509.html

aczkolwiek należy do tych, które wpływają na jakość zdjęć z flashem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slashu tak Luphie. O tą (czarną): https://www.aliexpress.com/item/ForFor-Xiaomi-Mi5-Luphie-Brand-Luxury-Metal-Case-Aluminum-Frame-Top-Quality-Bumper-For-Xiaomi-5/32676290742.html?spm=2114.13010608.0.0.QWsZ1D

od 21.02.2017 leży na WER Warszawa więc jest jakaś szansa że otrzymam ją w tym tygodniu. Gdy ją założę podzielę się wrażeniem i fotkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z użytkowników Ipaky Neohybrid mógłby się wypowiedzieć na temat tego etui? Jak spełnia swoją podstawową rolę czyli ochronę?
Czy po założeniu szkła o grubości 3mm nie będzie ono wystawać ponad etui?

Dobrze chroni. Mam szkło ale nie takiego giganta 3mm tylko coś poniżej 1mm do tego iPaky NeoHybrid. Etui wytrzymało dwa upadki na asfalt ale dziewczynie raz pękło. Szybko się ściera lakier z ciemnych wersji tego etui. Pierwsze ubytki po 1-2 miesiącach.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Morton napisał:

Szybko się ściera lakier z ciemnych wersji tego etui. Pierwsze ubytki po 1-2 miesiącach.

Potiwerdzam Ipaky w zaleznosci od intesywnosci uzywtkowania telefony sciera sie konretnie, jak dla mnie za szybko, ale na razie najladniejsze etui ze wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potiwerdzam Ipaky w zaleznosci od intesywnosci uzywtkowania telefony sciera sie konretnie, jak dla mnie za szybko, ale na razie najladniejsze etui ze wszystkich.

Ladne I poręczne. No i bardzo tanie. Szkoda mi tylko że pleckow nie widać.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ice napisał:

Czy komuś ringke fusion z Mi5 uderzył na ziemię? asfalt? płytki? i może się podzielić opinią co i jak z wytrzymałością 

Mi spadl na kafle w chacie nic sie nie stalo :) rogiem a juz myslalem ze bedzie koniec  ringke fusion ::::::::::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...