Skocz do zawartości

Etui / Bumper do MI5


p.misiak

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 27.05.2016 o 11:11, grizzly napisał:

Zwyczajnie byłem ciekaw czy tak miało być. w miejscu wycięcia usb krawędź jest ostra.

Platik jest bardzo dobrej jakości, przylega idealnie. Podważył mi za to krzywo naklejone szkło hartowane i pękło:P

 

U mnie wygląda to tak, też jest wcięcie i ostrzejsza krawędź w tym miejscu, ale wszędzie indziej jest matowo-aksamitny plasik świetnie spasowany, obły i dobrze leżący w dłoni. Polecam białe etui do białego telefony, wygląda świetnie

 

nillkin.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Redmi2 napisał:

Ale kto się spina? Wyraziłem swoją opinie, a najechał na mnie co najmniej jakbym mu krzywdę zrobił.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Ja zaś wyraziłem opinię o twojej wyrażonej opinii. No i nie wiem kto tu na kogo naskoczył tekstem "jak można tak oszpecić telefon".

Case ma uchwyt analogiczny jak stosowany we flip coverach.

Wszystko jest spasowane i ładnie wyprofilowane, a czarny różni się od białego tylko kolorem, więc jak coś ma tu być mydelniczką to kolor nie ma znaczenia i czarny też jest "mydelniczką".

Te zdjęcia "upiększone w photoshopie" oddają rzeczywistość - to na żywo nie wygląda inaczej, tylko może mieć inny balans i nasycenie bieli.

Mnie się bardzo podoba (nikt kto widział na żywo nie krytykował) i odwrotnie uważam, że czarny pasuje bardziej do czarnego - po co kupować biały telefon i okrywać go czarnym etui? Ze wstydu? ;P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się że jeszcze tego nikt nie wymienił:

http://s.aliexpress.com/JFNniymQ

Wg mnie i kilku znajomych świetny bumper. Ewidentnie najlepszy ze wszystkich jakie mialem w telefonach.

Idealnie spasowany, bardzo cienki, estetyczny, dobrze chroni i jest jakby delikatnie gumowaty w dotyku co powoduje pewny chwyt telefonu.

Maly minusik: troszke lapie slady palców.

Polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem coś takiego:

http://www.aliexpress.com/item/Soft-clear-cover-case-For-Xiaomi-Mi-5-Original-Nillkin-Nature-TPU-case-for-xiaomi-mi5/32639130857.html?spm=2114.13010608.0.129.OFRYDT

 

Polecam! Jest super, idealnie przylega do telefonu, ma antypoślizgowe boki, telefon pewnie leży w ręku. Nie pogrubia. :)

Zdecydowanie dobry zakup.

E: Widzę, że podrożało. Ja kupowałem za 5.60$.

Edytowane przez art12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zwykłą przyssawką można ściągnąć plecki z MI5 to może ktoś z Was zmieniał je na takie coś w tym stylu

http://www.aliexpress.com/item/New-Replace-Battery-Back-Cover-case-for-xiaomi-mi5-mi-5-M5-Luxury-Wood-grain-Plastic/32681248754.html?spm=2114.10010108.0.197.6i5Irr&scm=1007.12908.37901.0&pvid=ed219f9a-e8e3-42a7-b824-77508048faca&tpp=1

 

ja zamówiłem dopiero dziś tak ze trochę to potrwa nim będę mógł się podzielić opinią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...