Skocz do zawartości
  • 0

mi note 64GB czy redmi note 3 pro 32GB


nobi85

Pytanie

Witam, zastanawiam się nad kupnem Mi Note 64GB i Redmi Note 3 Pro. Gdybym mógł oba telefony wymacać pewnie szybko bym się zdecydował, ale nie mogę więc zwracam się o pomoc do bardziej obeznanych. Ze wszystkich recenzji jakie wyczytałem wyciągnąłem najważniejsze dla mnie cechy:

Mi Note: lepsze wykonanie, lepszy ekran i aparat, brak slotu sd mi nie przeszkadza bo 64gb wystarczy

Redmi Note 3 Pro: lepsza bateria, mocniejsze bebechy (przynajmniej w benchmarkach), czytnik linii papilarnych (ale mogę żyć bez niego) i 300 zł taniej

Czy ekran w mi note jest dużo lepszy czy nie widać różnicy? Czy redmi działa płynniej? Pewnie i tak wszystko zależy jaki rom będzie wgrany. Czy ktoś ma porównanie baterii przy takim samym użytkowaniu?

Jakieś inne wady/zalety?

Pozdrawiam

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Akurat z baterią to nie trafiłeś Redmi Note3 ma świetną baterię

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka

Tylko nie wiesz jak ta bateria za rok bedzie sie spisywac. Do serii redmi baterie produkuje nieznany producent a do serii mi samsung, lgalbo sony. Xiaomi w serii mi non stop chwali sie jaki producent co dostarcza. W serii redmi przemilcza to.

Na przykladzie redmi note 2 czy redmi 1s wiem juz ze bateria nie jest wcale taka rewelacyjna, z czasem telefon krocej pracuje, czyli bateria sie szybciej zuzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowałem w końcu trochę wbrew sobie na redmi note 3 pro i muszę powiedzieć że jestem zadowolony. Żadnych lagów, bateria trzyma bardzo dobrze, nie grzeje się, do ekranu też nie mam żadnych zastrzeżeń. Trochę mnie boli słabszy aparat, bo tu akurat widać różnicę z mi note. Poza tym nie żałuję, a 300 pln które zostały poczekają aż wyjdzie  mi note 2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...