Skocz do zawartości

Język polski z zablokowanym bootloaderem


Kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

MiFlash wypluł mi błąd:

Unspecified error (0x80004005:Failed (remote:device is locked. Cannot flash images))

Co chyba znaczy, że jest zablokowany i nie pozwoli mi w ten sposób dokonać aktualizacji.

 

Global dev przez aktualizacje, rozumiem, że chodzi Ci o aktualizację przy użyciu aplikacji Updater wewnątrz telefonu? W tym momencie jestem na systemie MIUI 7.2.2.0 Stable (LHOCNDA), do wyboru mam jedynie angielski i dwie wersje chińskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Kameleon napisał:

MiFlash wypluł mi błąd:

Unspecified error (0x80004005:Failed (remote:device is locked. Cannot flash images))

Co chyba znaczy, że jest zablokowany i nie pozwoli mi w ten sposób dokonać aktualizacji.

 

Global dev przez aktualizacje, rozumiem, że chodzi Ci o aktualizację przy użyciu aplikacji Updater wewnątrz telefonu? W tym momencie jestem na systemie MIUI 7.2.2.0 Stable (LHOCNDA), do wyboru mam jedynie angielski i dwie wersje chińskiego.

ROM pobierz z :

http://en.miui.com/thread-252473-1-1.html

MiFlash zgodnie z tą instrukcją:

http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę, spróbuję, dam znać co i jak. Dzięki

 

@edit

System najpierw zmieniony na global stable, przez MiFlash, potem na global dev, instalując paczkę z poziomu telefonu dzięki aplikacji Updater.

Mój problem leżał w tym, że sterowniki z pierwszej części tego poradnika nie zainstalowały się poprawnie. Mogę cieszyć się polskim językiem na moim sprzęcie :-D

Edytowane przez Kameleon
aktualizacja sytuacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kubi2410 napisał:

Witam proszę o pomoc skąd pobrać rom z językiem polskim.

chodzi mi o taki global żeby nie trzeba było się bawić w te odblokowywania.

Z linków podanych na forum. :) I tak musisz je przeczytać żeby wgrać ten ROM, nie przeskoczysz tego. :)

W skrócie mogę podpowiedzieć, że najpierw powinieneś wgrać Global Stable przez MiFlash, a dopiero później Global DEV (obecnie 6.3.31, ale nie MIUI Polska o tym samym oznaczeniu bo do tego musiałbyś odblokować bootloadera) w którym jest język polski już poprzez systemowe aktualizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
Dnia 26.01.2017 o 10:21, GGancar napisał:

Witam w przypadku redmi Note 3 Mediatek 3/32 postępujemy tak samo ?  Gdzie znajdę link do systemu global stable ? 

W przypadku wersji z mediatekiem, nie ma dostępnego globala. Wgraj MIUIPolska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 26.01.2017 o 10:21, GGancar napisał:

Witam w przypadku redmi Note 3 Mediatek 3/32 postępujemy tak samo ?  Gdzie znajdę link do systemu global stable ? 

Bezpieczniej było wybrać wersję że snapdragonem jeżeli chciałeś zmieniać ROM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...