Skocz do zawartości

[DualSim] Automatyczny wybór karty


cziterus

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mój pierwszy post na forum, ale na chwilę obecną tracę już pomysły. Posiadam Redmi 3 w którym mam dwie karty SIM - Orange / T-Mobile. Na karcie ustawiłem aby wybór domyślnej był niekreślony - tak aby system pytał mnie z której wolę zadzwonić / wysłać sms. Wszystko pięknie działa, jednakże... nie mogę nigdzie znaleźć sposobu na to aby konkretny kontakt lub grupa kontaktów wychodziła na świat z konkretnej karty.

Np. Mam konktakty firmowe - chciałbym po prostu w jakiejś opcji zaznaczyć SIM1 ; jeśli prywatne - SIM2 itd... 

Niestety nigdzie nie widzę tej opcji więc albo źle jej szukam - albo jej nie ma - i w tej kwestii proszę o Waszą pomoc.

Będę wdzięczny za pomoc 

Z poważaniem

Michał Głód

Edytowane przez cziterus
modyfikacja postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiło mnie to co napisał "cziterus"...Jeśli faktycznie tak jest, a nie mam powodów by nie wierzyć, to wychodzi na to, że dual w Redmi jest bezużyteczny.

Wybór karty sim przy dzwonieniu do konkretnych osób wydaje się być sprawą podstawową...Dlaczego przy tylu tematach związanych z tym modelem tylko jeden post się odnosi do tego problemu? Większość z Was nie korzysta z dual sim?

 

Edytowane przez cointreau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cointreau napisał:

Wybór karty sim przy dzwonieniu do konkretnych osób wydaje się być sprawą podstawową...Dlaczego przy tylu tematach związanych z tym modelem tylko jeden post się odnosi do tego problemu? Większość z Was nie korzysta z dual sim?

 

Inaczej, funkcja działa - wybierasz kontakt - i jeśli nie masz ustawionego aby np. SIM1 był domyślnym do dzwonienia dostajesz pytanie czy dzwonić z SIM1 czy z SIM2 - moje pytanie brzmiało raczej czy jestem w stanie ustawić zapamiętanie tego ustawienia. Zamiast przy każdym wybieraniu numeru potwierdzać, że tak, dzwonie do domu, tak chcę z prywatnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...