Skocz do zawartości

Jak wyłączyć odblokowanie telefonu "wzorem" ?


Antaro

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem to jakos ogarnac ale nie szło.

Chce miec działający fingerprint, ale jednoczesnie chce aby włączenie ekranu (przycisk power pod vol+-) wchodził bezposrednio na pulpit a nie było poprzedzone cholernym wzorem odblokowania.

Z tego co widze jedno jest nierozerwalnie połączone z drugim. Jesli wyłącze wzór, trace jednoczesnie funkcjonalnosc czunkika biometrycznego.

Edytowane przez Antaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Może mi się wydaje, ale jest to forma zabezpieczenia przed np. awarią czujnika biometrycznego.
Jeśli miałbyś zablokowane tylko i wyłącznie za pomocą czujnika (bez kodu) i czujnik przestałby działać - telefon jest nie do odblokowania. Tak zawsze jest backup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.04.2016 o 19:46, Antaro napisał:

Próbowałem to jakos ogarnac ale nie szło.

Chce miec działający fingerprint, ale jednoczesnie chce aby włączenie ekranu (przycisk power pod vol+-) wchodził bezposrednio na pulpit a nie było poprzedzone cholernym wzorem odblokowania.

Z tego co widze jedno jest nierozerwalnie połączone z drugim. Jesli wyłącze wzór, trace jednoczesnie funkcjonalnosc czunkika biometrycznego.

To przecież "oczywista oczywistość". Po co zabezpieczenie czytnikiem linii papilarnych skoro można je ominąć wciśnięciem przycisku? :)
Chciałbyś mieć niby dwa przyciski do włączania telefonu? Fanaberia jakaś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...